آخرین اخبار
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
سوپرایز یحیی برای استقلالی ها را بشناسید / این ستاره رسید
بازدید:۵۲۱
صد آنلاین | با توجه به حضور چند دقیقه‌ای مهدی ترابی در دیدار این تیم مقابل پیکان این پیش‌بینی که پدیده ملی پوش پرسپولیس از ابتدا در ترکیب شاگردان یحیی به میدان برود کم است، اما...
کد خبر : ۴۸۸۵۳

اخبار رسیده از اردوی تیم پرسپولیس و آمادگی بالای مهدی ترابی در تمرینات روزهای اخیر این گمانه زنی را زیاد کرده که احتمال دارد در سیستم ۲-۴-۴ یحیی برای بازی مقابل استقلال تاجیکستان و با توجه به حساسیت نتیجه این دیدار آسیایی (برای عقب نیفتادن از النصر) بعید نیست میلاد سورگی که در بازی قبل در پست هافبک چپ به میدان رفته بود جای خود را به مهدی ترابی بدهد تا این بازیکن با تجربه و هجومی بار حملات تیم پرسپولیس را افزایش بدهد.

 

 

شنیده‌ها از کادر فنی پرسپولیس حاکی از آن است که گل محمدی از ترکیب «شهاب زاهدی - محمد عمری» در خط حمله رضایت کامل دارد و در صورت حضور ترابی در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس این بازیکن یک خط عقب‌تر و در پست هافبک چپ به میدان خواهد رفت.

 

 

قطعاً حضور ترابی از ابتدا در ترکیب استقلال خوزستان می‌تواند یک سورپرایز جدی برای سرمربی استقلال تاجیکستان باشد. ترابی در بازی قبل در دقیقه ۲+۹۰ به جای محمد عمری به زمین رفته بود.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها