۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
خبری بد برای استقلال از دربی / پرسپولیس از این اتفاق سود می کند؟
بازدید:۷۰۷
صد آنلاین |  در تازه‌ترین جلسه مسئولان تیم ملی فوتبال مشخص شد برگزاری تورنمنت شرق آسیا ارتباطی به همزمانی با دربی رفت ندارد.
کد خبر : ۴۸۸۴۹

روز گذشته در خبرها داشتیم با توجه به حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در تورنمنت شرق آسیا این احتمال که مسابقات هفته پایانی آذر ماه، در چارچوب دیدارهای لیگ برتری لغو شود زیاد است اما در جلسه مهمی در فدراسیون فوتبال این موضوع مورد بررسی قرار گرفت. موضوعی که ذهن کادر فنی تیم استقلال را نیز به خود مشغول کرده بود و یکی از مسئولان باشگاه در این باره اطلاعات دقیقی از فدراسیون فوتبال گرفت.

 

 

در همین باره گفته شد امیر قلعه‌نویی و مهدی محمد نبی سرمربی و سرپرست تیم ملی فوتبال در جلسه‌ای به همین منظور برای بررسی شرایط حضور تیم ملی در رقابت‌های تورنمنت شرق آسیا به این نتیجه رسیدند که در صورت لزوم شرکت در آن تورنمنت، تیم ملی بدون حضور لژیونرها و در تاریخی که ارتباطی به برگزاری دربی برگشت ندارد در آن تورنمنت شرکت خواهد کرد. بنابراین برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای انجام مسابقات معوقه هفته پنجم لیگ برتر دستخوش تغییر نمی‌شود و طبق آخرین اخبار این رقابت در همان زمان اعلام شده ۲۳ آذر برگزار خواهد شد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها