آخرین اخبار
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۰
شوک یک ایجنت به استقلال / شاه ماهی نکونام پرید؟
بازدید:۴۳۷
صد آنلاین | ایجنت کوین یامگا، اقدام به دادن نوتیس کرده تا ضمن فسخ یک‌طرفه و انتقال کوین به تیم دیگری به خیال خود انتقام خود را از بابت نپذیرفته شدن درخواستش بگیرد.
کد خبر : ۴۸۸۴۰

قرارداد کوین یامگا بازیکن فرانسوی استقلال درحالی روز گذشته به‌منظور بررسی برخی مفاد قرارداد وی از جمله موضوع مالیات این بازیکن رسانه‌ای شد که طی سالیان اخیر باشگاه استقلال از این امر یعنی رسانه‌ای شدن قرارداد بازیکنان و مربیانش در مواقع حساس بیشترین ضربه را پذیرا شده است.

 

 

این درحالی است که درخصوص موضوع افشای قرارداد یامگا شنیده می‌شود فابیو، ایجنت خارجی کوین یامگا با استناد به یک قرارداد مشکوک، درخواست ۲۶۰ هزار دلار بابت دستمزد خود جهت انعقاد قرارداد اولیه و تمدید قرارداد یامگا از باشگاه استقلال کرده بود که در زمانی که فرشید سمیعی معاون حقوقی استقلال بود کار به دعوی حقوقی کشیده شده و نهایتا فیفا رای خود را به نفع تیم حقوقی استقلال صادر کرد.

 

 

از آن زمان و قبل از هر موعد پرداختی به این بازیکن این ایجنت اقدام به دادن نوتیس کرده تا ضمن فسخ یک‌طرفه و انتقال کوین به تیم دیگری به خیال خود انتقام خود را از بابت نپذیرفته شدن درخواستش بگیرد. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها