آخرین اخبار
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴
بازدید:۴۰۸
صد انلاین | نایب‌رئیس شورای شهر تهران به سقوط بالن تبلیغاتی در شهرداری منطقه ۲۱ اشاره کرد و گفت: همزمان با موضوع دادستانی شورای شهر تهران نیز به این موضوع وارد شده و قطعا با متخلف یا متخلفان این حادثه برخورد خواهد شد.
کد خبر : ۴۸۸۱۷

به گزارش صد آنلاین ، پرویز سروری؛ نایب‌رئیس شورای شهر تهران امروز در حاشیه یکصدوهشتادوششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در واکنش به ورود دادستانی به پرونده سقوط بالن تبلیغاتی در شهرداری منطقه ۲۱، اظهار کرد: موضوع بالن‌ها کار خلاقانه‌ای جهت معرفی پروژه‌های شهرداری تهران بود که با توجه به سقوط این بالن در یک زمینی در محدوده شهرداری منطقه ۲۱ دادستانی به موضوع ورود کرده و در حال بررسی ابعاد آن است.

 

 

 


وی تصریح کرد: اینکه پیمانکار باید الزامات لازم را جهت استقرار این بالن‌ها در محدوده‌ها باید رعایت می‌کردند موضوعی است که بسیار مهم است که متاسفانه ظاهرا در شهرداری منطقه ۲۱ این مسئله رعایت نشده و به هر حال موضوع در دست بررسی قرار دارد.

سروری گفت: همزمان با ورود دادستانی به پرونده سقوط بالن در شهرداری منطقه ۲۱، شورای شهر تهران نیز به این موضوع ورود کرده و ابعاد آن را مورد بررسی قرار خواهد داد و قطعا با متخلفین برخورد خواهد شد.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران همچنین به سفر اخیر شهردار تهران و هیئت همراه به چین اشاره کرد و افزود: این سفر بسیار موفقیت‌آمیزی بوده است که در همین ارتباط نیز خط احداث ۷۹۱ واگن با حضور شهردار تهران در چین افتتاح شد و طبق توافقی که انجام شده اولین محموله طی ۱۲ ماه آینده وارد تهران خواهد شد و این اتفاق بزرگی است.

سروری همچنین به موضوع اتوبوس برقی، تاکسی برقی و موتورسیکلت برقی اشاره کرد و گفت: در این بخش نیز برنامه‌هایی در دستور کار شهرداری تهران قرار دارد.

وی همچنین به بازدید شهردار تهران از یکی از شهرهای چین اشاره کرد و گفت: موضوع شهر هوشمند یکی از موارد بسیار مهم شهرداری است که در همین ارتباط نیز آقای زاکانی از یکی از شهرهای هوشمند چین بازدیدی را داشته است. همچنین بازدیدی را در ارتباط با مسکن از چین داشته که امیدواریم از این تجارب در شهر تهران استفاده شود.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: ان‌شاءالله از تجاربی که از کشور چین وجود دارد در بخش‌های مختلف استفاده کنیم و امسال و سال آینده را می‌توانیم به عنوان سال حمل و نقل عمومی نام ببریم.

وی خاطرنشان کرد: تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی هانگژو، ادامه بررسی اساسنامه وابسته به شهرداری تهران، ارائه گزارش خزانه‌دار شورای شهر تهران و موضوع حق بهره‌برداری غرف تره‌بار از مواردی است که در جلسه امروز به آنها رسیدگی خواهد شد.

منبع: تسنیم

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها