۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
بازدید:۸۳۸
صد آنلاین | ۱۸ دانش‌آموزان یکی از مدارس دخترانه یاسوج در پی‌ یک اتفاقی عجیب و درگیری دانش آموزان دختر راهی بیمارستان شدند. روز دوشنبه خبر انتقال ۱۸ دانش آموز دختر به بیمارستان یاسوج در فضای مجازی منتشر شد.
کد خبر : ۴۸۸۰۱

به گزارش صد آنلاین ، در طی یک اتفاق عجیب در یک دبیرستان دخترانه  ۱۸ دانش‌آموز با علائم تنفسی و تنگی‌نفس راهی بیمارستان شدند. جزییات درگیری دانش‌آموزان در مدرسه یاسوج را در ادامه در پرشین وی می توانید بخوانید .

 

 

 


درگیری دانش‌آموزان در مدرسه

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: ۱۸ دانش‌آموزان یکی از مدارس دخترانه یاسوج در پی‌درگیری دو دانش آموز راهی بیمارستان شدند.

حسنعلی عزت‌خواه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی درگیری دو دختر دانش آموز مدرسه زینبیه یاسوج یکی از طرفین دعوا از اسپری که از جیب خود درآورده بود، به صورت طرف مقابلش زد که پخش شدن بوی اسپری منجر به سرگبچه و بدحالی ۱۸ دانش آموز دختر دیگر شد.

درگیری دانش‌آموزان در مدرسهاورژانس

درگیری دانش‌آموزان در مدرسه دخترانه‌

وی اظهار کرد: دانش آموزانی که دچار سرگیجه شده بودند توسط پرسنل اورژانس به مراکز درمانی یاسوج انتقال داده شدند.

همچنین محمود شهامت، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج_ در این خصوص گفت: حدود ۱۸ نفر از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه دبیرستان یاسوج بر اساس استنشاق یک ماده شبه منفجره با علامت‌های تنفسی و تنگی‌نفس به بیمارستان امام سجاد(ع) مراجعه کردند که الحمدلله بعد از گذشت ۴ ساعت همه وضعیت پایداری دارند و حال همگی خوب و مساعد است و یا ترخیص شدند و یا تا ساعت‌های آینده همگی ترخیص خواهند شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها