آخرین اخبار
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۸
بازدید:۵۳۴
صد آنلاین | فرمانده انتظامی بابلسر، از دستگیری باند سه نفره سارقان و جاعلان انواع اسناد دولتی در آن شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۴۸۷۰۷

به گزارش صد آنلاین ، سیدجعفر افضلی اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

 

 

 


وی افزود: مأموران کلانتری ۱۱ و ۱۲ این فرماندهی در یک اقدام مشترک پس از رصدهای اطلاعاتی و پلیسی متوجه شدن که اعضای این باند با اجاره یک منزل مسکونی در خط ساحلی فعالیت کرده که پس از شناسایی با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: در بازرسی از منزل متهمان کلیه اموال سرقتی به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف و در ادامه بازرسی از مخفیگاه آنها، اموالی شامل انواع مهرهای جعلی اعم از مهر بانک مرکزی و مهر مخصوص بانکی، برابر با اصل، مهر پلمپ و تعداد کثیری اوراق اسناد بانکی و ارزهای تقلبی اعم از دلار و یورو به همراه یک عدد شمش تقلبی طلا کشف شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد جاعلان برای افرادی که متقاضی معرفی نامه به بانک و اخذ تسهیلات بانکی بوده‌اند علاوه بر تشکیل مدارک و اوراق مورد نیاز، اقدام به سرقت از آن منزل هم می‌کردند.

افضلی با بیان اینکه این افراد دارای سوابق کیفری متعدد بودند، تاکنون به سه فقره سرقت منزل اعتراف و تعداد ۲۵ بسته ۱۰۰ دلاری جعلی و تعداد سه بسته ۵۰۰ یوروی جعلی و ۷عدد مهر و پرچسب‌های بانک مرکزی کشف شد، تصریح کرد: متهمان برای تحقیقات تکمیلی با دستور قضائی روانه زندان شدند.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها