۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴
بازدید:۸۹۶
صد آنلاین | زن جوان با همسرش اختلافات شدیدی داشته و با مرد غریبه‌ای به صورت مخفیانه ارتباط داشته که همین موضوع، شک تیم جنایی را برانگیخت و باعث شد تا متهمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دستور قضایی بازداشت شدند...
کد خبر : ۴۸۶۵۱

به گزارش صد آنلاین ، چندی قبل کار  کنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران از طریق تماس تلفنی، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به  قاضی محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

 

 

 

 

 


با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد جوانی را به نام آرش مشاهده کردند که براثر مصرف قرص فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، مرد جوان از خانه‌اش واقع در شمال تهران به این مرکز درمانی منتقل شده و همسرش نیز شاهد این حادثه بوده است.

بدین ترتیب همسر متوفی هدف تحقیق قرار گرفت و در اظهارات ضد و نقیضی به تیم جنایی گفت: از قرص خوردن همسرم اطلاعی ندارم؛ در خانه بودیم که ناگهان آرش گفت حالش نامساعد است و سرش گیج می‌رود؛ سریعا با اورژانس تماس گرفتم و در خواست کمک کردم اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و وی فوت کرد.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد، زن جوان با همسرش اختلافات شدیدی داشته و با مرد غریبه‌ای به صورت مخفیانه ارتباط داشته که همین موضوع، شک تیم جنایی را برانگیخت و باعث شد تا متهمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دستور قضایی بازداشت شدند.

مرد جوان که ابتدا منکر جرم خود بود پس از تحقیقات تکمیلی و مواجه شدن با شواهد و مدارک موجود، ماجرای حادثه را اینطور توضیح داد: چند ماه پیش با زن جوان آشنا شدم که او در صحبت‌های خود به دلیل بدرفتاری‌های همسرش از من درخواست کرد تا برای قتل از داروخانه قرص تهیه کنم که این کار را انجام دادم.

زن جوان هنگامی که در تحقیقات متوجه شد همدستش به خرید قرص‌ برای ارتکاب جنایت اعتراف کرده است، گفت: با همسرم اختلاف و از سوی دیگر با مرد جوانی ارتباط داشتم که به همین خاطر از او خواستم تا برای ارتکاب این جنایت، قرص تهیه کند.

وی ادامه داد: پس از اینکه قرص‌ها به دستم رسید آنها را در نوشیدنی آرش ریختم؛ همسرم پس از نوشیدن "شربت" حالش بد شد و از حال رفت که در ادامه با اورژانس تماس گرفتم اما او فوت کرد؛ با خود فکر می‌کردم هیچکس متوجه این جنایت نمی‌شود اما توسط پلیس بازداشت شدم.

با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای جنایی، متهمان برای تحقیقات تکمیلی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها