آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۳
بازدید:۵۵۸
صد آنلاین | در بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گتوند از بیمارستان کارون این شهرستان، موضوع فوت پسربچه ۹ ساله در این مرکز درمانی پیگیری شد.
کد خبر : ۴۸۶۱۱

به گزارش صد آنلاین ، در بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گتوند از بیمارستان کارون این شهرستان، موضوع فوت پسربچه ۹ ساله در این مرکز درمانی پیگیری شد.

 

 

 

 


 کامران رومیانی گفت: در راستای نظارت بر حقوق عامه و به‌منظور رسیدگی به شکایت والدین پسربچه‌ای که در بیمارستان فوت شده بود، در این مرکز درمانی حاضر شدیم و ضمن صحبت با خانواده متوفی، کادر درمان و پرستاران، پرونده پزشکی وی بررسی شد. به نقل از دادگستری کل خوزستان،وی افزود: در این بازدید همچنین از بخش‌های مختلف بیمارستان کارون و مرکز اوژانس گتوند سرکشی شد. رومیانی گفت: در بازدید صورت گرفته مشکلاتی از جمله کمبود منابع انسانی پزشک و پرستار و منابع مالی که نتایج آن موجب عدم رضایت‌مندی مردم شده بود، شناسایی شد که بنا بر اعلام رئیس بیمارستان در آذرماه این خلاء برطرف خواهد شد و برای بررسی این موضوع مجددا مراجعه بازدید صورت می‌گیرد. وی افزود: در بازدید از مرکز اورژانس شهرستان و جهت جلوگیری از اختلال در انجام ماموریت و تسریع در انجام تکالیف مرتبط، مقرر شد که شهردار و رئیس پلیس راهور شهرستان ظرف یک هفته  اقدامات مقتضی و احتیاطی را انجام و نتیجه را اعلام کنند.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها