آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
بازدید:۱۶۰۴
صد آنلاین | اداره کل هواشناسی استان تهران درباره وضعیت هوای شهرهای این استان در روزهای آینده اطلاعیه‌ای صادر کرد.
کد خبر : ۴۸۶۰۱

به گزارش صد آنلاین، براساس این اطلاعیه، از بعد از ظهر فردا با نفوذ سامانه بارشی و فعالیت متناوب آن تا روز چهارشنبه (۳ آبان‌ماه) آسمان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران با احتمال رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

 

 

 

 


بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی امروز و فردا (۱ و ۲ آبان‌ماه) آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد، در نواحی غربی گاهی افزایش باد پیش بینی می شود.

از بعد از ظهر فردا با نفوذ سامانه بارشی و فعالیت متناوب آن تا روز چهارشنبه (۳ آبان‌ماه) آسمان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران با احتمال رگبار و رعد و برق به‌ویژه در نیمه غربی و شمالی استان و در ارتفاعات رخداد مه و بارش باران، در قله‌ها بارش برف و باران مه و گاهی کولاک پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای یک درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲ آبان‌ماه) صاف تا کمی‌ابری، گاهی وزش باد و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۳ آبان‌ماه) نیمه‌ابری و وزش باد در بعضی ساعت‌ها، بارش پراکنده باران و وزش باد شدید  با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها