آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
بازدید:۳۵۸
صد آنلاین | چهارمین نشست «صدای نمایش‌نامه‌نویس» با حضور و نمایش‌نامه‌خوانیِ علی عابدی توسط کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران برگزار می‌شود.
کد خبر : ۴۸۵۸۰

چهارمین نشست صدای نمایش‌نامه‌نویس با نمایش‌نامه‌خوانی علی عابدی برگزار می‌شود

به گزارش صد آنلاین  از روابط عمومی کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در چهارمین نشست «صدای نمایش‌نامه‌نویس»، دور جدید از سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی این کانون، نمایش‌نامه‌ی «مَردخوار» نوشته‌ی علی عابدی با حضور اصغر همت، رؤیا بختیاری و علی عابدی، ساعت ۱۸ روز شنبه ۶ آبان‌ماه ۱۴۰۲، در تماشاخانه‌ی استاد جوانمرد نمایش‌نامه‌خوانی می‌شود.

 

 

بر اساس این گزارش، در این رویداد فرهنگی‌هنری، نمایش‌نامه‌ها توسط خودِ نمایش‌نامه‌نویس یا مترجم، نمایش‌نامه‌خوانی و ضبط تصویری می‌شود و در نشست‌های پیشین «صدای نمایش‌نامه‌نویس»، نمایش‌نامه‌های «مجلس شبیه در ذکر مصائب استاد نوید ماکان و همسرش رُخشید فرزین» نوشته‌ی استاد بهرام بیضایی و «هیچ‌کس به ما سلامی نکرد» نوشته‌ی قطب‌الدین صادقی و «امپراطور و آشور» نوشته‌ی فرناندو آرابال نمایش‌نامه‌خوانی شده بود.

 

 

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشستِ نمایش‌نامه‌خوانی می‌توانند در تاریخ یادشده به تماشاخانه‌ی استاد جوانمرد واقع در عمارت خانه‌ی‌ تئاتر به نشانیِ خیابانِ استاد نجات‌اللهی، خیابانِ سمیه، پلاک ۲۶۰ مراجعه کنند. لازم به یادآوری است، سلسله‌ نشست‌های نمایش‌نامه‌خوانی«صدای نمایش‌نامه‌نویس» توسط کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران، در نخستین شنبه‌ی هر ماه در خانه‌ی تئاتر برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها