آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
بازدید:۲۸۲
صد آنلاین |  رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان در شرق تهران، خبر داد. سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: کشف جسد خون‌آلود مرد جوانی در یکی از ساختمان‌های نوساز در شرق تهران از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.
کد خبر : ۴۸۵۶۸
 به گزارش صد آنلاین ، رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان در شرق تهران، خبر داد. سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: کشف جسد خون‌آلود مرد جوانی در یکی از ساختمان‌های نوساز در شرق تهران از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.
 
 
 
 

 
وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای تحقیقات میدانی راهی خانه موردنظر شدند و جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، از زمان مرگ مقتول حدوداً ۲۰ ساعتی گذشته است.
 
این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول نگهبان ساختمان نوساز بوده و در محل سکونت خود احتمالاً از سوی دوست خود با انگیزه نامشخصی هدف ضربات چاقو قرار گرفته است و قاتل پس از ارتکاب جنایت پا به فرار گذاشته است.
 
سردار گودرزی ادامه داد: در نخستین گام مأموران تیم تشخیص هویت اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد کردند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه عامل این جنایت را شناسایی کنند.
 
وی افزود: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده ابتدا مخفیگاه متهم را ردیابی کردند و سپس با دستور قضایی موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند؛ مرد جوان نیز در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل اعتراف و گفت، مقتول در کشور افغانستان همسرم را هدف آزار و اذیت قرار داده و پس از آن به صورت غیر مجاز به ایران متورای شد که در تعقیب وی به ایران آمدم و مخفیگاه وی را در تهران شناسایی کردم و در زمان مناسب مرتکب جنایت شدم.
 

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با قتل) قرار گرفت.

مهر

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها