۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵
وقتی سردار مورینیو را سر ذوق آورد
بازدید:۷۰۲
صد آنلاین | سردار آزمون عملکرد خوبی را در دقایق حضورش در میدان مقابل مونتسا ارائه داد.
کد خبر : ۴۸۵۴۱

در حالی که همه تصور می‌کردند دو گزینه پیش روی سردار آزمون در تابستان باقی ماندن در بایرلورکوزن یا بازگشت به زنیت سن‌پترزبورگ باشد نهایتا در انتقالی جالب توجه ستاره ایرانی به رم پیوست تا در فصل پیش رو شاگرد ژوزه مورینیو شود.  

 

آزمون فصل گذشته بنا به برخی دلایل از جمله مصدومیت نتوانست قابلیت‌های خود در لورکوزن را به نمایش بگذارد و فصل تقریباً بدی را در این تیم آلمانی پشت سر گذاشت اما حالا قصد دارد یک شروع تازه در رم داشته باشد و زیر نظر آقای خاص احیا شود.

 

 

سردار که در هفته‌های اخیر کمتر فرصت حضور در ترکیب رم را پیدا کرده بود روز گذشته و با توجه به نیاز تیم ژوزه مورینیو به گل از دقیقه ۶۳ دیدار با مونتسا وارد زمین شد. ستاره ایرانی اتفاقاً عملکرد جذابی را در المپیکو از خود به نمایش گذاشت و اگر کمی خوش شانس بود می‌توانست اولین گلش را هم برای رم به ثمر برساند اما ضربه خطرناک او به تیر دروازه حریف برخورد کرد. همچنین تک گل پیروزی بخش رم در بازی دیروز روی تاثیرگذاری سردار آزمون به ثمر رسید، چرا که استفان الشعراوی ریباند ضربه مهاجم ایرانی را تبدیل به گل کرد.

 

 

عملکرد روز گذشته سردار آزمون می‌تواند شروع موفقیت‌های او در رم باشد و اصلاً بعید نیست که با این نمایش عالی ژوزه مورینیو در بازی‌های آینده بیشتر به مهاجم ایرانی خود اعتماد کند و به او بازی دهد.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها