۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹
بازدید:۸۴۶
صد آنلاین | قهرمان کشتی آسیا ابراز امیدواری کرد شرایط و حمایت‌ها از آنها بهتر شود.
کد خبر : ۴۸۵۲۷

حسن یزدانی: درباره تیلور صحبت نمی‌کنم

به گزارش صد آنلاین ، حسن یزدانی که در مسابقات آسیایی هانگژو مقتدرانه به قهرمانی دست یافت و پیش از آن هم در رقابت‌های جهانی به مدال نقره رسید، ظهر امروز در مراسم تجلیل از مدال آوران جهانی و آسیایی از انگیزه‌هایش برای کسب مدال طلا در المپیک 2024 صحبت کرد و اشاره‌ای هم به تبعیض بین ورزشکاران و فوتبالیست‌ها داشت.

 

 

یزدانی پس از اینکه خبرنگاران برای مصاحبه سمت او رفتند، در حالی که نشسته بود، با روی خوش نسبت به اصحاب رسانه واکنش نشان داد و در ابتدا گفت: «حاجی بی‌ادبی است که من بنشیم» و پس از آن ایستاده پاسخگوی خبرنگاران شد.

 

این قهرمان پرافتخار کشتی ایران و جهان در پاسخ به اولین سوال پیرامون تفاوت پاداش‌ها برای ملی پوشان فوتبال با کشتی‌گیران و دیگر ورزشکاران که کسب افتخار کرده‌اند و پیامی که برای وزیر ورزش دارد، گفت: من در این مورد صحبت نمی‌کنم و قطعا دکتر دبیر این موارد را گفته‌اند. عزیز ما هستند و ان‌شاالله اتفاقات خوبی بیفتد.

 

او درباره انگیزه‌اش برای ادامه رقابت‌های کشتی با وجود اتفاقات و پاداش‌های اخیر ابراز کرد: قطعا انگیزه دارم. من هیچ‌وقت بدون انگیزه کار نکردم و همیشه برای آینده‌ام تلاش کردم و ان‌شاالله با دعای خیر مردم، همه ورزشکاران و به ویژه کشتی‌گیران بهترین عملکرد را در المپیک داشته باشند و بهترین نتیجه را بگیرند و سرود ملی و پرچم ایران را در آنجا به اهتزار دربیاورند.

 

 

یزدانی که دیروز به جرگه متاهلین پیوست، درباره قول دادن برای کسب افتخار به همسرش گفت: ان‌شاالله، ان‌شاالله.

این قهرمان کشتی درباره اینکه مربی سازنده‌اش عنوان کرده بود «اگر در کنارش باشد شکست تیلور آمریکایی امکان‌پذیر است»، یادآور شد: مربی سازنده‌ام از بچگی تا الان برای زحمت کشیده و قطعا دوست دارم در کنار بنده باشد. با آقا پژمان (درستکار) هم صحبت کردیم. درباره این مباحث در آینده تصمیم‌گیری می‌شود و آقا پژمان و کادر فنی فدراسیون کشتی باید در این موضوع تصمیم‌گیری کنند. ما همیشه قدردان زحمات آقا همت مسلمی، مربی خودم هستم. شهرستان هم باشم، با آقا همت تمرین می‌کنم.

 

 

او تاکید کرد: صحبت‌های لازم را آقا پژمان در این مورد انجام می‌دهند و تصمیم‌گیری خواهند کرد. من زیاد درباره بحث مربیگری و فنی تصمیم‌گیری و دخالت نمی‌کنم. هر تصمیمی بگیرند، ما تابع امر فدراسیون و سرباز تیم ملی هستیم.

حسن یزدانی درباره حساسیت‌های یزدانی پیرامون رقابت او با تیلور و تاثیرگذاری این مسئله روی ذهن و کارش ابراز کرد: من زیاد اهل صحبت نیستم و یک سال و نیم بود مصاحبه نکردم. زیاد دوست ندارم درباره این موضوع صحبت کنم. پیشکسوتان و بزرگترها در صحبت‌هایشان به ما محبت دارند و نیم‌نگاهی به حسن یزدانی می‌کنند و همیشه اسم بنده را می‌آورند. ان‌شاالله هرچه خدا بخواهد، اتفاق می‌افتد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها