آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۵
بازدید:۳۷۱
صد آنلاین | مقاومت اسلامی لبنان روز گذشته طی ۳ حمله متوالی ۶ موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در مناطق مرزی لبنان و شمال فلسطین اشغالی هدف حملات موشکی قرار داد.
کد خبر : ۴۸۴۶۵
 

به گزارش صد آنلاین ، حزب‌الله لبنان دیروز در 3 بیانیه جداگانه از حمله موشکی به 6 پایگاه و مقر نظامی ارتش رژیم اشغالگر خبر داد.

 

 

 


بر اساس این بیانیه‌ها ظهر دیروز 2 موضع نظامی در «رویسات العلم» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا و تپه‌های کفرشوبای اشغالی با موشک و راکت‌های توپخانه‌ای هدف قرار داده شده و تلفات مستقیمی به صفوف دشمن وارد کرد.

همچنین عصر روز یکشنبه حزب‌الله 2 موضع نظامی دشمن صهیونیستی در منطقه «العباد» و شهرک «مسکاف عام» را با موشک‌های هدایت‌شونده و راکت‌های توپخانه‌ای مورد هدف قرار داده و تلفات مستقیمی به صفوف ارتش رژیم اشغالگر وارد کرد.

بعد از آن نیز دو موضع نظامی در منطقه «بیاض بلیدا» و «المالکیه» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی با موشک‌های هدایت‌شونده و راکت‌های توپخانه‌ای حزب‌الله مورد هدف قرار گرفته و شماری کشته و زخمی در میان نظامیان صهیونیست به جا گذاشت.

بعد از تشدید حملات موشکی حزب الله به مواضع رژیم اشغالگر در شمال فلسطین اشغالی در پاسخ به تجاوزات این رژیم در جنوب لبنان، مقامات صهیونیست از ترس حزب‌الله دستور تخلیه شهرک‌های شمالی را صادر کرده‌اند.

در همین راستا دیروز منابع صهیونیستی اعلام کردند که 14 شهرک جدید دیگر در شمال فلسطین اشغالی به لیست شهرک‌هایی که باید تخلیه شوند اضافه شده است.

 

روزنامه عبری معاریو در این زمینه گزارش داد بعد از کمپینی که ارتش و کابینه برای تخلیه شهرک‌های شمالی از ترس حزب‌الله به راه انداخته‌اند ساکنان این شهرک‌ها به شدت عصبانی هستند و مقامات و کابینه را مورد هجمه قرار دادند.

پیشتر شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی از فعال‌سازی طرح تخلیه 28 شهرک در مناطق مرزی با لبنان خبر داده و اعلام کرده بود که درحال حاضر مقدمات تخلیه ده‌ها هزار شهرک‌نشین در منطقه شمالی فراهم شده است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز از آوارگی نیم میلیون شهرک‌نشین به دلیل ترس از حملات حزب‌الله خبر داد

این درحالی است که مقامات صهیونیست به شدت از ورود به جنگ با حزب‌الله وحشت دارند و روزانه هشدارهای زیادی درباره لزوم جلوگیری از تشدید تنش‌ها با مقاومت لبنان در محافل صهیونیستی مطرح می‌شود.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها