آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۴
بازدید:۲۹۸
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 930 حلقه لاستیک قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.
کد خبر : ۴۸۴۴۳

به گزارش صد آنلاین ، محمدرضا هاشمی فر، جانشین فرمانده انتظامی استان در اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه برنامه‌ها و طرح‌های خود در کسب خبری مبنی بر اینکه تعداد زیادی لاستیک خودروی سواری در یکی از انبارهای شهر اصفهان انباشته شده موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

 


وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع در هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت از انبار مذکور بازرسی کرده و در نتیجه ۹۳۰ حلقه لاستیک دولتی مربوط به خودروهای سواری را کشف کردند.

هاشمی فر با بیان اینکه ارزش لاستیک‌های مکشوفه برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۱۸ میلیارد یال برآورد شده است، بیان کرد: با توجه به اینکه موجودی این انبار در سامانه انبارهای اداره صنعت، معدن و تجارت ثبت نشده بود براساس قانون مشمول جرم قاچاق شده و تمام لاستیک‌ها با حکم مرجع قضائی توقیف شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به شناسایی مالک اصلی لاستیک‌ها و معرفی وی به مرجع قضائی گفت: عده‌ای از افراد سودجو و فرصت طلب با قاچاق و احتکار لاستیک باعث بروز اختلال در عرضه این کالا و ایجاد مشکلات عدیده برای رانندگان شدند که در این خصوص ضمن هشدار به این گونه افراد در خصوص برخورد قانونی با آنها از شهروندان می خواهیم هرگونه اطلاعاتی در این خصوص را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها