آخرین اخبار
۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
اتفاقی که هواداران استقلال را  به سطوح آورده است
بازدید:۵۳۰
صد آنلاین | نه فقط هواداران بلکه حتی اهالی فوتبال هم از این همه تغییر در راس مدیریت باشگاه استقلال در تعجب هستند و به سطوح آمده‌اند.
کد خبر : ۴۳۴۳۶

بسیاری هنوز در عجب اند که اگر قرار بود حجت کریمی از مدیریت باشگاه کنار برود و مدیر دیگری جایگزین ایشان شود و در طی این سه چهار ماه گذشته هیچ کار مثبت و قابل توجهی از ایشان دیده نشود پس چرا دستور به تغییر مدیریت داده شد؟ اگر قرار بود که علی خطیر همچنان راه حجت کریمی را در پیش بگیرد پس چرا نفرات جایگزین شدند؟ چرا تنها به تغییر راضی بسنده کردند. 

 

 

همچنان مشکلات پابرجا مانده اند، هنوز بدهی‌ها بر قوت خود باقی مانده اند، هنوز پرداختی به بازیکنان جای نگرانی دارد، هنوز هیچ آینده مثبتی برای باشگاه و تیم استقلال نمی توان متصور شد و...

 

 

حال شنیده می شود عده ای از هواداران در فضای مجازی از مدیریت باشگاه ناراضی هستند و از وزارت ورزش درخواست دارند تا فکری به حال مدیریت باشگاه کند، حال این فکر چگونه انجام می گیرد و اینکه آیا با فشارهای هواداران در آینده ای نزدیک شاهد تغییر در راس باشگاه استقلال خواهیم بود و آیا اینکه واقعا این همه تغییر توانسته گره از مشکلات باشگاه و تیم استقلال بردارد و اینکه واقعا تنها مسئله این رفتن‌ها و آمدن‌ها است و قرار نیست یکبار برای همیشه باشگاه استقلال رنگ آرامش بگیرد؟ سوالات بدون پاسخی هستند که فصل‌های متوالی همین طور دست به دست می شوند.. پس به واقع چه باید کرد؟

اشتراک گذاری:
ارسال نظر