آخرین اخبار
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴
بازدید:۱۲۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از کشف ۷ تن گاز مایع قاچاق به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال دراین شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۴۰۸۸۶

به گزارش صد آنلاین ، علی عزیزی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد، گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان اشتهارد در اجرای طرح مبارزه با جرائم اقتصادی و طی اخبار مردمی مبنی بر نگهداری و دپوی گاز مایع قاچاق در یکی از واحدهای شهرک صنعتی این شهرستان، پس از انجام تحقیقات میدانی و هماهنگی قضائی به محل اعزام و در بازرسی‌های به عمل آمده از آنجا ۷ تن گاز مایع قاچاق کشف کردند.

 

 

 


عزیزی با بیان اینکه کشفیات به دست آمده به صورت غیرقانونی و فاقد مدارک گمرکی دپو شده بود، تصریح کرد: ارزش کشفیات بنا به اظهار نظر کارشناسان ۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: گاز مایع مکشوفه پس از طی مراحل قانونی در محل شرکت مربوطه پلمب و پرونده مقدماتی در این زمینه تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد با بیان اینکه پلیس برخورد قاطعانه با مجرمین اقتصادی را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است، یادآورشد: هموطنان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی با شماره گیری سامانه ۱۱۰ پلیس را در این مأموریت یاری کنند.

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها