آخرین اخبار
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
بازدید:۷۹۰
صد آنلاین | متین کریم زاده بازیکن سابق استقلال امیدوار است به سرعت با پیراهن استقلال خوزستان به روزهای خوب برگردد.
کد خبر : ۴۰۷۱۲

بازیکن سابق استقلال، آماده بازگشت به روزهای خوب

به گزارش صد آنلاین ، متین کریم زاده که به عنوان بازیکن قرضی از استقلال راهی نساجی شد، بعد از اینکه نتوانست در ترکیب اصلی تیم مهدی رحمتی جای بگیرد، تصمیم به حضور در تیم استقلال خوزستان گرفت. تیمی که رهبری اش بر عهده سیروس پورموسوی است و در پارس جنوبی جم هم مربی این بازیکن بوده است.

 

متین کریم زاده بعد از حضور کوتاه مدت در بازی با استقلال تهران در استادیوم آزادی که با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان جواد نکونام پایان یافت، در بازی دوستانه یکی از مهره های اصلی تیم استقلال خوزستان بود تا نشان دهد آماده بازگشت به روزهای خوب است. این اتفاق هم چنین نشان داد که سیروس پورموسوی روی این بازیکن چپ پا برای طراحی حملات از کناره ها حساب ویژه ای باز کرده است.

 

استقلال خوزستان در 4 هفته ابتدایی اگر چه یک امتیاز کسب کرده اما ارایه گر بازی های قابل قبولی در برابر حریفان بود. نمونه اش در مصاف با استقلال در تهران که اگر قدر موقعیت های ایجاد شده را می دانست با نتیجه بهتری میدان را ترک می کرد. با اضافه شدن متین کریم زاده به ترکیب به طور حتم استقلال خوزستان در هفته های پیش رو ارایه گر بازی های تهاجمی تری در برابر حریفان خواهد بود.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها