آخرین اخبار
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
بازدید:۳۵۳
صد آنلاین | لیگ قهرمانان آسیا این فصل از امروز استارت می خورد، حضور سه تیم ایرانی پرسپولیس و سپاهان و نساجی دوباره شور و شوق آسیایی را در کشورمان و بویژه هواداران  این سه تیم پرطرفدار تزریق کرده است.
کد خبر : ۴۰۷۰۲

پرسپولیس و سپاهان که جزو باتجربه های لیگ قهرمانان آسیا نامیده می شوند و حتی سابقه حضور در فینال این لیگ را هم برای خود یدک می کشند و در حسرت قهرمانی آسیا همچنان قرار دارند، اما حضور تازه وارد و اولین بار نساجی مازندران در این لیگ هم می تواند بر جذابیت این آسیا بیفزاید و هم عیار و طراز این تیم قائمشهری را برای تقابل با تیم های قدرتمند و باتجربه و قدیمی این لیگ مشخص کند.

 

 

شاید در یک نگاه غیبت ادامه دار تیم استقلال برای دومین فصل پیاپی بیشتر به چشم می خورد، تیمی که می توانست در کنار سه تیم حال حاضر در لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد و حسرت غیبت های ادامه دار و ناراحت کننده خود را به اتمام برساند و شور و شوق آسیایی را با حضور خود در کنار پرسپولیس و سپاهان به اوج خود برساند اما متاسفانه برای دومین فصل متوالی از حضور محروم است.

 

 

حال امیدواریم که سه تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بتوانند در غیاب تیم استقلال که می توانست نماینده چهارم کشورمان در این رقابت ها باشد طوری نتیجه بگیرند و خوش بدرخشند که بتوان فصل آینده نمایندگان بیشتری در این لیگ داشته باشیم.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها