آخرین اخبار
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
تفاوت بزرگ خرید جدید پرسپولیس و لوکادیا/ این ستاره به پای مهاجم فراری پرسپولیس نمی رسد
بازدید:۹۳۶
صد آنلاین | خرید مهاجم سوئدی توسط پرسپولیس یک تفاوت بزرگ با جذب مهاجم هلندی داشت.
کد خبر : ۴۰۶۸۸

پرسپولیس در آخرین ساعات باقی مانده تا فرستادن لیست نهایی خود به ای اف سی اقدام به جذب نبیل باهویی سوئدی کرد. مهاجمی که گزینه یحیی گل محمدی نبود و خود یحیی هم اعلام کرد برنامه ای برای جذب این بازیکن نداشته است. با این حال برخلاف نظر گل محمدی این بازیکن جذب شد. سال قبل هم لوکادیا تقریبا چنین شرایطی داشت و گزینه باشگاه پرسپولیس بود. مهاجم هلندی که انصافا هم بازیکن باکیفیتی بود، گزینه یحیی نبود ولی بعد از معرفی این بازیکن توسط مدیران باشگاه، یحیی برای جذب این بازیکن اکی داده بود.

 

 

گل محمدی با بررسی رزومه و عملکرد لوکادیا اعلام کرد این بازیکن را می خواهد ولی در مورد نبیل چنین اتفاقی رخ نداد و یحیی این بازیکن را تایید نکرد. خرید لوکادیا با مهاجم جدید قرمزها فرق داشت و گل محمدی با وجود نیاز مبرم به جذب بازیکن جدید در خط حمله ،نبیل بحوی را تایید نکرده بود.

 

 

هر چند این بازیکن به دلیل سرماخوردگی هنوز تست های پزشکی را پشت سر نگذاشته و در تمرینات پرسپولیس هم شرکت نکرده است ولی این احتمال هم وجود دارد که یحیی فرصت زیادی برای بازی کردن به این بازیکن ندهد. حال باید دید این بازیکن در نهایت چه سرنوشتی در پرسپولیس پیدا خواهد کرد و آیا گل محمدی به این بازیکن فرصت اینکه خودش را نشان دهد را می دهد یا خیر.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها