۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
بازدید:۲۷۸
صد آنلاین | مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی گفت: متهم قاچاق پوشاک در فردوس به پرداخت بیش از پنج میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
کد خبر : ۴۰۶۳۹

به گزارش صد آنلاین ، علی محدثی نژاد، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی امروز به رسانه ها اعلام کرد: بر اساس گزارش ماموران ایست و بازرسی گلشن شهرستان فردوس مبنی بر اینکه در بازرسی انجام شده از یک دستگاه وانت ۶ هزار و ۴۲۰ ثوب پوشاک زنانه قاچاق کشف و گزارش آن به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان برای رسیدگی ارسال شد.

 

 

 


وی افزود: از آنجائیکه طبق مقررات حاکم، خرید وفروش، حمل کالای مجاز مشروط بدون داشتن اسناد گمرکی تخلف است، لذا شعبه پس از احضار متهم و رسیدگی‌های قانونی و احراز وقوع تخلف بر اساس مدارک و مستندات موجود در پرونده، وی را به استناد بند ب ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا وارز علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به پرداخت ۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

عضو شورای قضائی خراسان‌جنوبی گفت: جریمه کالا‌های قاچاق که در استعلام از گمرک مجاز مشروط اعلام می شود، بر اساس بند ب ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک تا سه برابر ارزش کالا است.

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها