آخرین اخبار
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۷
بازدید:۲۵۴
صد آنلاین | رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: روز گذشته بر اثر برخورد یک سواری آریزو با یک کامیون در کیلومتر 5 محور سه راه راهداران - بیرجند شهرستان طبس 3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
کد خبر : ۴۰۳۸۰

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ علیرضا رضایی، رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی امروز به رسانه ها اعلام کرد: ساعت ۱۱:۰۴ روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کیلومتر ۵ محور سه راه راهداران - بیرجند شهرستان طبس، بلافاصله مأموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

 

 


وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، یک سواری آریزو با یک کامیون که بر خلاف جهت هم در حال حرکت بودند به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد که بر اثر این حادثه، ۳ نفر از سرنشینان خودروی آریزو در دم جان خود را از دست می دهند و راننده و یک نفر از سرنشینان این خودرو مجروح که با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. 

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با اشاره به این که علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه، بی احتیاطی از طرف راننده کامیون به علت انحراف به چپ تشخیص داده شده است تصریح کرد: رانندگان قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی را رعایت کرده و همچنین سرنشینان نسبت به بستن کمربند ایمنی اقدام کنند. 

4461/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها