آخرین اخبار
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
بازدید:۲۲۱
در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره واحدهای ۹۰ تا ۲۷۰ متری در محدوده دیباجی خواهیم‌ پرداخت.
کد خبر : ۴۰۳۱۲

اگر قصد اجاره یک آپارتمان ۲ و ۳خوابه در دیباجی را دارید، در این گزارش اجاره واحدهای این منطقه را برای شما آورده ایم که با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

 

 


 برای اجاره خانه در دیباجی حداقل ۶۰۰ میلیون تومان باید پول رهن داشته باشید با این پول رهن و اجاره ۴۰ میلیون تومانی می توان در دیباجی یک واحد ۱۴۷ متری اجاره کرد. 

همچنین اگر قصد رهن کامل یک آپارتمان ۲خوابه در دیباجی دارید یک واحد ۹۰ متری دارای امکانات پارکنیگ، آسانسور و انباری با مبلغ ۱ میلیاردو ۳۵۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

برای  اجاره خانه یک واحد ۱۰۰متری در دیباجی که ۱۰سال ساخت است باید مبلغ ۷۰۰میلیون پول پیش و ۲۱ میلیون تومان ماهیانه پرداخت کنید . البته موردهای ارزان‌تر هم در این منطقه موجود است برای نمونه می توان با پرداخت ۳۵۰میلیون رهن اولیه و ۲۰ میلیون تومان اجاره یک واحد ۱۰۰متری هم کرایه کرد.

همچنین برای اجاره واحد بزرگ در دیباجی می توانید در دیباجی یک واحد ۱۷۵ متری که سه خواب است و آسانسور و پارکینگ و انباری دارد را با ۲ میلیارد و مبلغ اجاره ۱۰۰میلیون تومان رهن کنید.

 اجاره آپارتمان ۲۷۰ متری که امکاناتی مثل  سه خواب، تک واحدی بدونه مشرف و پذیرایی بزرگ با ویوی چشم نواز و  پارکینگ انباری بزرگ و با مشاعات کامل و فعال و ورودی لابی شیک با دسترسی عالی را با مبلغ ۸ میلیارد و اجاره ۱۰۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت مسکن در دیباجی به دست خواهید آورد.

 

 

مسکن


توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در دیباجی برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: اقتصادآنلاین

انتهای پیام/21111s

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها