آخرین اخبار
۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
بازدید:۴۵۷۰
اگر به سبک چیدمان مدرن در خانه علاقه دارید، قبل از خرید وسایل بهترین رنگ‌های مدرن را بشناسید.
کد خبر : ۳۲۷۱۳

اگر به سبک چیدمان مدرن در خانه علاقه دارید، قبل از خرید وسایل بهترین رنگ‌های مدرن را بشناسید.

 


 

انتخاب رنگ برای دیوارهای خانه از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چرا که انتخاب رنگ برای هر قسمت خانه می‌تواند بر خلق و خوی افراد تاثیر بگذارد؛ با توجه به اینکه امروزه بیشتر از سبک مدرن برای چیدمان خانه استفاده می‌کنند؛ یا به عبارت دیگر افراد علاقه بیشتری به سبک دکوراسیون مدرن دارند؛ به همین دلیل نیز هنگام انتخاب رنگ برای خانه‌ای با سبک مدرن دچار تردید می‌شوند که از چه گالت رنگی باید استفاده کرد تا با دکوراسیون دیگر قسمت‌ها هماهنگ باشد؛ از همین روی در این مطلب از دستیار زندگی صد آنلاین قصد داریم رنگ خانه مدرن را به شما معرفی کنیم تا راحت‌تر بتوانید انتخاب کنید.

 

 

انواع رنگ خانه مدرن را بشناسید

اگر به سبک چیدمان مدرن علاقه دارید و دوست دارید تمام المان‌های خانه با یکدیگر هماهنگ باشند؛ قبل از رنگ‌آمیزی دیوارها و یا انتخاب کاغذ دیواری، لازم با انواع رنگ خانه مدرن آشنا شوید؛ برخی از این رنگ‌ها عبارتند از:

 

 

مشکی معروف‌ترین رنگ خانه مدرن

مشکی جزو رنگ‌های پرطرفدار است که بسیاری از افراد هنگام تغییر دکوراسیون، از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که فضای خانه شما بزرگ است، می‌توانید از رنگ مشکی برای کابینت آشپزخانه استفاده کنید و شاهد قدرت جادوی این رنگ و هارمونی آن با دیگر قسمت‌های خانه باشید.

 

 

استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون مدرن

برای داشتن یک خانه شیک استفاده از رنگ سبز می‌تواند بسیار موثر باشد؛ استفاده از سبز برای رنگ خانه مدرن، حس طراوت و شادابی را به شما منتقل می‌کند؛ برای این منظور می‌توانید مبل‌هایی با رنگ سبز انتخاب کرده و آن را با فرشی به رنگ روشن هماهنگ کنید؛ یا اینکه از رنگ سبز برای کابینت‌های آشپزخانه استفاده کنید و چیدمان آشپزخانه مدرن خود را خاص و منحصر به فرد کنید.

 

 

استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون مدرن

خاکستری جزو دسته رنگ‌های خنثی است که به راحتی می‌توانید ان را با رنگ‌های دیگر هماهنگ کنید. در نتیجه استفاده از خاکستری برای رنگ خانه مدرن، می‎‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد؛ چرا که به کار بردن این رنگ برای دیوارهای پذیرایی بسیار راحت است و متراژ خانه شما را کوچک نشان نمی‌دهد. بنابراین اگر فضای خانه شما کوچک است، انتخاب رنگ خاکستری برای دیوار، فرش، مبل و یا پرده می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

 

 

انتخاب رنگ آبی برای پرده پذیرایی

برای رنگ آمیزی خانه های مدرن، پرده‌ها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون دارند؛ استفاده از رنگ آبی خصوصا در فضای پذیرایی که اعضای خانواده در آن به دور هم جمع هستند، باعث می‌شود حس صمیمت، آرامش به افراد منتقل شد و استرس را از آن‌ها دور کند؛ در نتیجه برای داشتن بهترین چیدمان خانه مدرن، انتخاب رنگ آبی برای پرده بسیار مناسب است.

 

 

استفاده از رنگ نارنجی برای دیوار پذیرایی مدرن

نارنجی از دیگر رنگ خانه مدرن است که به کار بردن آن برای دیوارهای پذیرایی می‌تواند چیدمان پذیرایی را لوکس نشان دهد؛ با توجه به اینکه نارنجی جزو رنگ‌های گرم به شمار می‌آید، اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به رنگ‌های خاص و متفاوت علاقه‌مند هستید می‌توانید از این رنگ زیبا برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کنید و آن را با وسایلی به رنگ سبز و زرد ست کنید تا هارمونی جالبی به وجود آید.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها