ویدئو| هت تریک رویایی دیاباته در دوئل استراماچونی و شفر/ استقلالی‌ها نظاره‌گر غوغای شیخ

شیخ دیاباته در استادیوم ثانی بن جاسم شب فوق العاده‌ای را برای الغرافه رقم زد و با هت تریک برابر تیم وینفرد شفر، مرد اول تیمش بود.

شاید امشب چشم بسیاری از هواداران استقلال به ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه قطر بوده باشد تا پیگیر نتیجه دوئل میان دو سرمربی خارجی و سابق خودشان باشند. جایی که آندره آ استراماچونی با زردپوشان و پلنگ های الغرافه به مصاف الخوری رفته بود که هدایت آن را وینفرد شفر آلمانی برعهده داشت.

شفر که در میانه های لیگ هفدهم به استقلال پیوست، توانست این تیم را به عنوان قهرمانی جام حذفی برساند اما در انتهای لیگز هجدهم از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. داستان استراماچونی نیز تکرار مکررات است. سرمربی ایتالیایی که سبک جدیدی از فوتبال را به استقلال آورد اما به دلیل عدم دریافت دستمزدش، ایران را برای همیشه ترک کرد ولی استراماچونی از محبوبیت بالایی نظر هواداران این تیم برخوردار است.

این دیدار با برتری الغرافه آغاز شد. پس از اینکه گابریل در دقیقه ۲۰ گل نخست الغرافه را به ثمرر ساند، این بار نوبت به مهاجم سابق استقلال بود که برای تیم استراماچونی گلزنی کند. روی پاس خوب گابریل، شیخ دیاباته چند متری را به سمت دروازه الخور پیش روی کرد که رافائل واز مدافع برزیلی الخور در برابر قدرت بدنی دیاباته کم آورد و روی زمین افتاد. مهاجم اهل مالی الغرافه نیز با یک شوت زمینی به گوشه دروازه، موفق شد گل نخستش را در این بازی به ثمر برساند.

گل‌ اول دیاباته در این دیدار را در ویدیوی زیر ببینید:

به اشتراک گذاری این مطلب!

بازی سختی در انتظار ماست؛/ آنچلوتی: مشکل کومان درد کل جامعه است، نه فوتبال!

جام اتحادیه باشگاه‌های انگلیس/صعود آرسنال و چلسی به مرحله یک چهارم نهایی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه