چلسی در یک بازی بسیار سخت موفق شد با تک گل بن چیلول و درخشش فوق العاده ادوارد مندی برنتفورد را شکست دهد.

 چلسی امشب از سری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر انگلیس مهمان تیم شگفتی‌ساز برنت‌فورد بود که در پایان این دیدار با نتیجه 1-0 به سود شاگردان توماس توخل خاتمه یافت.

 

در همان لحظات ابتدایی بازی برنتفورد می توانست چلسی را غافلگیر کند اما ضربه بازیکن این تیم به تیر دروازه برخورد کرد تا آبی‌ها با یک شانس بزرگ روبرو شده باشند و دروازه شان بسته باقی بماند.

 

 

-

 

 

در دقیقه 22 چلسی توانست توسط روملو لوکاکو به گل اول دست پیدا کند اما ستاره بلژیکی این گل را در موقعیت آفساید به ثمر رساند و به همین خاطر داور آن را مردود اعلام کرد.

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد چلسی توانست گل برتری را به ثمر برساند. روی یک ریباند ضربه تماشایی و مهار نشدنی بن چیلول به تور دروازه برنتفورد چسبید تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

چلسی در نیمه دوم نیز چلسی شروع بهتری داشت و می توانست توسط روملو لوکاکو به گل دوم دست پیدا کند اما ضربه عجیب این بازیکن به بالای دروازه رفت تا آبی‌ها یک فرصت بزرگ گلزنی را از دست داده باشند.

 

در ادامه این برنتفورد بود که حملاتی را روی دروازه چلسی ترتیب داد و حتی می‌توانست روی یک موقعیت دروازه این تیم را باز کند و کار را به تساوی بکشاند اما واکنش فوق‌العاده ادوارد مندی مانع از این اتفاق شد.

 

 

 

 

در ادامه بازی نیز به برنتفورد چند واقعیت داشت تا کار را به تساوی بکشاند اما واکنش های ادوارد مندی و درخشش مدافعان چلسی مانع از به ثمر رسیدن گل تساوی برای این تیم شد تا بازی با همان یک گل به سود آبی‌ها خاتمه پیدا کند

به اشتراک گذاری این مطلب!

ابراز نگرانی امیرعبداللهیان از رشد داعش و گروه‌های تکفیری در افغانستان

پرسپولیس در محاصره آبی‌های عربستان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه