داور اردنی قضاوت مسابقه تیم‌های پرسپولیس و الهلال را برعهده خواهد داشت.

 تیم فوتبال پرسپولیس ایران در شرایطی شنبه شب مسابقه حساس مرحله یک‌چهارم نهایی فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان را برگزار می‌کند که یک داور اردنی برای این بازی انتخاب شده است.

 

بنابر تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، ادهم المخادمه داور ۳۴ ساله اردنی است که سابقه قضاوت برای پرسپولیس ایران در بازی سال گذشته لیگ قهرمانان در همین مرحله را دارد.

 

 

-

 

 

ادهم المخادمه سال گذشته و در بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان که پرسپولیس توانست پاختاکور ازبکستان را با ۲ گل شکست بدهد، قضاوت مسابقه را برعهده داشت که تصمیم او در لحظات ابتدایی بازی در سرنوشت صعود سرخ‌پوشان تاثیرگذار بود.

 

این داور اردنی در دقیقه ۱۵ مسابقه سال قبل، خطای خطرناک کف پای جلال‌الدین ماشاریپوف روی پای کمال کامیابی‌نیا را خطا تشخیص نداد که لحظاتی بعد با اعلام کمک داور ویدئویی او صحنه را مجددا بازبینی کرد و تصمیم به اخراج مستقیم ستاره پاختاکور گرفت تا روند بازی به سود شاگردان گل‌محمدی تغییر کند.

 

 

 

 

حالا پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند ادهم المخادمه که قبل از بازی سال قبل برابر پاختاکور، یک قضاوت جنجالی دیگر در فصل ۲۰۱۹ برای سرخ‌پوشان مقابل همین نماینده ازبکستان داشت، در بازی شنبه شب برابر الهلال عربستان قضاوت خوبی انجام بدهد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پیش فروش کل ورزشگاه در نیم ساعت؛ / بلیت ۳۵ میلیون تومانی برای پرسپولیس - الهلال

جهانبخش با شمایل جدید در هلند(عکس)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه