روبرتو مارتینز:شک ندارم هازارد در آینده برای توپ طلا می جنگد

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، یک بار دیگر از ادن‌هازارد حمایت کرد.

ادن هازارد بعد از انتقال به رئال مادرید از چلسی هرگز نتوانسته روزهای خوبی را تجربه کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده است. همچنین در این مدت انتقادات زیادی نسبت به این بازیکن مطرح شده اما سرمربی تیم ملی بلژیک چندین بار از هازارد حمایت کرده است؛ اتفاقی که حالا یک بار دیگر نیز رخ داده است‌.

 

 

 

-

 

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، در این باره گفت: " هازارد در آینده برای توپ طلا می جنگد؟ بدون شک. نیمه اول مقابل فرانسه به من این باور را بیشتر القا می کند. درست است که وضعیت جسمانی ادن مطلوب نیست. وضعیت او در اسپانیا بسیار غیر معمول است. این، همه ما را نگران می کند.

 

او بازیکنی است که برای رسیدن به حداکثر سطح فیزیکی باید در مسابقات حضور داشته باشد. چیزی که من دیده ام این است که از نظر پزشکی اوضاع او خوب است. اگر او در سطح 45 دقیقه مقابل فرانسه باشد مطمئناً به ما فرصت می دهد که موفقیت های زیادی کسب کنیم."

 

 

 

 

گفتنی است ادن هازارد اخیراً در اردوی تیم ملی بلژیک دوباره دچار آسیب‌دیدگی شد و هنوز مشخص نشده که این ستاره بلژیکی چه مدت از میادین دور خواهد بود. همچنین با وجود اینکه هنوز در ابتدای فصل هستیم، شایعات زیادی درباره این بازیکن مطرح می شود و برخی از آنها حاکی از آن است که باشگاه رئال مادرید قصد دارد در تابستان آینده هر طور که شده هازارد را به فروش برساند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

علاقه غیرمنتظره بارسا به جذب وینگر انگلیسی

پیروزی یاران موسوی در خانه + عکس

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه