زلاتان یک بازی دیگر میلان را از دست داد

به نظر می‌رسد که زلاتان ابراهیموویچ شانسی برای حضور در دیدار مقابل ورونا نخواهد داشت.

 روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که زلاتان ابراهیموویچ هنوز به آمادگی کامل دست نیافته و به همین خاطر نمی تواند در دیدار ابتدای هفته آینده میلان مقابل ورونا به میدان برود. این روزنامه همچنین مدعی شده که ستاره سوئدی حتی در لیست روسونری برای این بازی حضور نخواهد داشت.

 

در واقع زلاتان تا روز پنج شنبه نمی‌تواند در تمرینات گروهی میلان شرکت کند و به همین خاطر به موقع برای تقابل با ورونا در سری‌آ آماده نخواهد شد بنابراین او تمام تمرکز خود را روی حضور در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا و دیدار مقابل پورتو قرار داده است.

 

 

-

 

 

گفتنی است زلاتان در این فصل تنها یک بازی برای میلان انجام داده که آن هم در مقابل لاتزیو بود؛ جایی که او حتی یک گل نیز برای روسونری به ثمر رساند اما نهایتا دوباره دچار آسیب‌دیدگی شد و تا به اینجا دور از میادین بوده است. او در حالی بازی میلان برابر ورونا را از دست خواهد داد که به نظر می رسد برای تقابل با پورتو در چمپیونزلیگ مشکل خاصی نخواهد داشت.

 

همچنین با توجه به غیبت زلاتان احتمالاً اولیویه ژیرو در دیدار مقابل ورونا از ابتدا در ترکیب روسونری به میدان خواهد رفت. جونیور مسیاس و دنیل مالدینی نیز دیگر غایبان میلان در این مسابقه خواهد بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

درگیری عجیب مدافع تیم ملی در دیدار با کره جنوبی

تصویب شکایت از رئیس‌ دولت‌های یازدهم و دوازدهم به خاطر توهین به مردم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه