حامیان ستاره پاری سن ژرمن:/  ادعای بهتر بودن بنزما از مسی مضحک است

هواداران لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن، نسبت به توییتی که ادعا کرده بود کریم بنزما عملکرد بهتری داشته واکنش نشان دادند.

این مهاجم رئال مادرید اخیرا عملکرد درخشانی را برای تیم باشگاهی و تیم ملی داشته افراد کمی این جسارت را دارند که بگویند تاثیرگذاری او در بازی بیشتر از فوق ستاره آرژانتینی است.

مسی تا به امروز یکی از دشوارترین سال‌هایش به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای را پشت سر گذاشته است، او تابستان امسال جدایی دراماتیکی از بارسلونا داشت و در نهایت در پاری سن ژرمن با مائوریسیو پوچتینو همکار شد. اما پیش از آن تمام تلاشش را به کار گرفت تا شرایط را در بارسلونای تحت هدایت رونالد کومان که با مشکلات بسیاری روبرو بود تغییر دهد. آنها توانستند در رقابت‌های کوپا دل ری جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شرایط خوبی را در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا نداشتند.

با این حال چنین اتفاقی نیز باعث نشده که بعضی از هواداران جسور رئال مادرید مدعی نشوند که سال 2021 برای بنزما بهتر از لیونل مسی بوده که حالا یکی از مدعیان کسب توپ طلا به حساب می‌آید.

 

-

 

در توییت نوشته شده از سوی هواداران رئال مادرید، به این نکته اشاره شده که شاید این باشگاه اسپانیایی جام قهرمانی به دست نیاورده باشد اما بنزما تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت این تیم به کار گرفته است.

با این حال بعضی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر از چنین مقایسه‌ای استقبال نکرده و نسبت به آن واکنش نشان دادند. یکی از آنها نوشت:« این بررسی را پیش از کوپا انجام بده. تو داری دو ماه را بررسی می‌کنی اما شش ماه دیگر را نادیده می‌گیری.»

در پاسخ دیگری که به این توییت داده شده درباره نواقص بسیاری که در این ادعا به چشم می‌خورد صحبت شده است:« گل‌ها کمتر، پاس گل‌های کمتر، دریبل‌های کمتر، موقعیت خلق شده کمتر، دریافت عنوان بهترین بازیکن زمین کمتر، باختن جایزه پی‌چی‌چی به او با اختلاف هفت گل، جام‌های کمتر، حذف از یورو 2020 در مرحله یک هشتم، اما حق با تو است.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

مسئول ناظران اتحادیه اروپا بر انتخابات عراق: میزان مشارکت ۴۱ درصد بود

لحظه به لحظه از آزادی و پنج استادیوم دیگر؛/ زنده: شب صعود غیررسمی تیم ملی به جام جهانی؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه