حامد لک علیه ادامه دار شدن این رکورد الهلال

حامد لک با کلین شیت مقابل الهلال می‌تواند مسیر صعود پرسپولیس را بسیار هموار کند.

ساعت‌های بسیار حساس باشگاه پرسپولیس فرا رسیده و این تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی واپسین تمرینات خود برای بازی سخت با الهلال را پشت سر می‌گذارد. گوش‌زد کردن نکات آنالیز شده از الهلال به بازیکنان و مرور تاکتیک‌های کار شده در دستور کار تمرین این روزهای سرخ‌ها برای آمادگی بیشتر قرمزها قرار دارد.

 

الهلال عربستان با خط حمله قدرتمندی که دارد می‌تواند هر خط دفاعی‌ای را به دردسر بیندارد اما باز کردن دروازه این تیم خیلی کار دشواری نیست و با تمرکز بالا و استفاده حداکثری از موقعیت‌ها، پرسپولیس می‌تواند در عربستان به الهلال گل بزند.

 

آبی پوشان ریاض در چهار بازی گذشته خود موفق به گل‌زنی شده‌اند و کلین شیت حامد لک می‌تواند نقشه‌های صعود این تیم را به هم بریزد. حامد در آسیا عملکرد قابل توجهی داشته و حالا در فکر ثبت کلین شیت در مرحله یک چهارم همانند فصل گذشته است. گلر سرخ‌ها کار سختی مقابل متئوس پریرا، موسی مارگا و بافتیمبی گومیس و دیگر عناصر هجومی این تیم خواهد داشت. 

-

 

الهلال در چهار بازی گذشته خود مقابل الحزم، الشباب، الاتفاق و استقلال موفق به باز کردن دروازه حریفان شده و در چهار بازی 8 گل زده ولی پنج گل نیز دریافت کرده است. حامد لک می‌تواند نوار گل‌زنی‌های پیاپی مهاجمان این تیم را در عربستان قطع کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

با رأی ورزشکاران حاضر در رقابت های جهانی نروژ؛/ یزدانی عضو کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی شد

مجیدی هم به جمع شاکیان اضافه شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه