عیسی آل کثیر در تلاش برای تکرار درخشش در مرحله یک چهارم نهایی آسیا است.

 در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا، عیسی آل کثیر به درخشان‌ترین مرد سرخ‌ها تبدیل شده بود و یک تنه تیمش را با گل‌هایش به نیمه نهایی برد ولی در دو بازی آخر محروم بود.

 

عیسی محبوبیتش را به دلیل زدن گل‌های مهم به دست آورده و در آسیا به تیم‌هایی مثل الشارجه، السد، پاختاکور و الریان گل زده و در ایران نیز با پیراهن سرخ دروازه استقلال، سپاهان و تراکتور را باز کرده تا به نوعی گل‌زن بازی‌های بزرگ لقب بگیرد و هواداران پرسپولیس را به خودش برای گل‌زنی در بازی مقابل الهلال امیدوار کند.

 

علاوه بر آن عیسی با شش گلی که در آسیا به ثمر رسانده در رده پنجم بهترین گل‌زن آسیایی پرسپولیس قرار دارد و این فرصت را در اختیار دارد که آمار خود را بهبود ببخشد. آل کثیر در تلاش است با درخشش در این بازی گل 300 هزار دلاری فصل قبل را که به عنوان پاداش برد و صعود به تیم حاضر در نیمه نهایی داده می‌شود را تکرار کند و به تنهایی به یکی از درآمدزا ترین بازیکنان پرسپولیس تکرار شود.

-

 

آل کثیر باید در جو وحشتناک عربستان و در حضور تماشاگران الهلال برای باز کردن دروازه حریف تلاش کند و کاری به مرتب سخت‌تر از یک چهارم نهایی فصل قبل که در آن مقابل پاختاکور دبل کرده بود خواهد داشت.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

علائم کمبود ویتامین D

فلیک: باید عملکرد تیم ملی آلمان را تحسین کنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه