جرارد پیکه، ستاره اسپانیایی بارسلونا باز هم دست به تفریحات غیرمتعارف برای یک بازیکن فوتبال زده است.

جرارد پیکه در سال های اخیر علاوه بر کیفیت فنی، به دلایل غیرفوتبالی نیز همیشه در دید رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار داشته است. این بازیکن 34 ساله علاقه شدیدی به موتور سواری، استفاده از دوچرخه برقی و هر گونه تفریح خطرناکی برای یک فوتبالیست دارد و آخرین ماجراجویی او نیز خلبانی هواپیما بوده است.

 

در ماه سپتامبر تصویری از جرارد پیکه در حال موج سواری در سواحل کانتابریا دیده شد. در حالی که قرار بود این مدافع باتجربه در آخرین مراحل روند بهبودی خود از مصدومیت را طی کند، عکسی از او در حال تفریح منتشر شد و انتقاد هواداران این باشگاه را برانگیخت. البته مدیران بارسلونا در نهایت جرارد پیکه را جریمه نکردند و ماجرا در صلح و آرامش پایان یافت.

 

در سال 2020 نیز جرارد پیکه در حال زاندن دوچرخه برقی دیده شد. این وسیله دارای سرعت و شتاب فوق العاده ای بوده و حتی برای یک راننده حرفه ای نیز داشتن گواهینامه رانندگی رسمی ضروری بود. جالب اینجاست بدون در نظر گرفتن خطرناک بودن این وسیله برای یک بازیکن، جرارد پیکه از آن دوچرخه پیکه برای رفتن به محل تمرینات و سپس استادیوم نوکمپ برای دیدار با اسپانیول کرد. حالا نیز جرارد پیکه  از تعطیلات بازی های ملی استفاده کرده و در حال خلبانی دیده شده است.

-

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

امباپه باز هم علاقه‌اش به رونالدو را نشان داد (عکس)

بمب خبری ایران و عربستان اعلام شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه