هدف اصلی زلاتان؛ رسیدن به بازی مهم لیگ قهرمانان

زلاتان ابراهیموویچ تمام تلاش خود را می‌کند تا برای دیدار برابر پورتو در لیگ قهرمانان اروپا آماده باشد.

 بعد از مصدومیتی که برای زلاتان ابراهیموویچ به وجود آمد به نظر می‌رسد که این بازیکن حالا در آستانه بازگشت به میادین قرار گرفته و گفته می‌شود که این ستاره سوئدی از پنج شنبه در تمرینات میلان حاضر خواهد شد تا بعد از وقتی بازی‌های ملی در ترکیب تیم استفانو پیولی به میدان برود.

 

بر اساس گزارشی که توتو اسپورت منتشر کرده زلاتان ابراهیموویچ در روزهای اخیر تمرینات انفرادی خود را دنبال کرده و به احتمال فراوان چهارشنبه یا پنجشنبه می‌تواند به تمرین میلان اضافه شود. این روزنامه گزارش داده که ابراهیموویچ حتی می توانند برای دیدار برابر هلاس ورونا نیز دعوت شود اما هدف اصلی او رسیدن به دیدار برابر پورتو در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا است.

 

 

-

 

 

زلاتان ابراهیموویچ در این فصل تنها یک بار در سری آ به میدان رفته است و در پیروزی 2-0 مقابل لاتزیو در 12 سپتامبر گلزنی کرد. همچنین میلان هر دو بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا را شکست خورده و برای امیدوار ماندن به صعود به پیروزی در برابر پورتو نیاز مبرم دارد؛ این در حالی است که بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به ترکیب روسونری می‌تواند امیدواری به کسب سه امتیاز مقابل تیم پرتغالی را برای تیم استفانو پیولی افزایش دهد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

«جعفر شهری» فرزند زمانه خود/ آشنایی با تهران با قلم تهران‌پژوه فقید

پرسپولیس - کالدرون؛ شمارش معکوس برای تسویه حساب

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه