با این بدن ظریف پنج ثانیه هم در رینگ دوام نمی آورد!/تمسخر رونالدو توسط ستاره مشهور کشتی کچ  

کشتی گیر ایرلندی WWE رونالدو را جزو بهترین های تاریخ فوتبال نمی داند و بدن او را مسخره می کند!

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از نظر خیلی ها بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال یا دست کم جزو بهترین های تاریخ هستند اما شیماس، قهرمانی گیر مشهور ایرلندی و قهرمان مسابقات WWE با این نظر مخالف است و از رونالدو انتقاد هم می کند.

شیماس که هوادار سرسخت لیورپول هم هست در مورد بازگشت رونالدو به منچستریونایتد حرف زد و نظرش را در مورد این فوق ستاره پرتغالی گفت: «رونالدو قطعا جزو بهترین بازیکنان تاریخ نیست. او البته یکی بازیکن در کلاس جهانی است و یکی از بهترین های دهه گذشته فوتبال به حساب می آید اما جزو بهترین های تاریخ اصلا!.»

این کشتی گیر ایرلندی سپس به انتقاد از رونالدو پرداخت و او را متهم به این کرد که همه فکر و ذکرش به دوربین است: «حتی اگر یک پنالتی را هم تبدیل به گل کند همه فکرش به دوربین ها است.  فقط دنبال این است که دوربین کجاست. من نمی خواهم او را بکوبم یا اینکه از او متنفر باشم اما او خوب بلد است که چه کار کند که جلوی چشم باشد. »

از شیماس سئوال شد که ایا رونالدو با آمادگی بدنی که دارد می تواند در مسابقات کشتی کچ شرکت کند و موفق باشد. او در پاسخ با تمسخر گفت که رونالدو اصلا نمی تواند در رینگ دوام نمی آورد: «پنج ثانیه هم نمی تواند داخل رینگ دوام بیاورد. خیلی بدن ظریفی دارد! این بازیکنها که با یک باد به زمین می خورند و روی چمن می غلتند نمی توانند دو دقیقه هم دوام بیاورند. منظورم این است که او بیشتر یک شومن است نه هیچ چیز دیگر. او اصلا قدرت بدنی ندارد، منظورم این است.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

ساقدوش پیروزی بزرگ کشتی فرنگی ایران/ محمد بنا؛ از هق‌‌هق کودکانه تا خنده‌ها کلوپی(عکس)

چند ساعت تا جلسه سرنوشت ساز کمیته مجوز حرفه‌ای/ ایران با تمام نمایندگان در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه