بازیکن کره: ایران تیمی قدرتمند و تاکتیکی است

هافبک تیم ملی فوتبال کره جنوبی گفت ایران تیمی بسیار قدرتمند و از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی بسیار خوب است.

 تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی فردا در دیداری حساس از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، در استادیوم آزادی به مصاف هم می روند. در همین رابطه، نشست خبری بازیکنان و مربیان دو تیم برگزار شد که جانگ وو یونگ هافبک السد نیز در این نشست مطبوعاتی حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

 

 جانگ وو یانگ در پاسخ به این سؤال که در مقایسه با سه بازی گذشته اهمیت مسائل دفاعی در این بازی بیشتر است گفت: در هر بازی کارهای دفاعی اهمیت دارد. همانطور که می‌دانید بازیکنان خط حمله ایران خوب هستند. تمرکز می‌کنیم که در 90 دقیقه توان بالایی داشته باشیم، چون ایران و کره جنوبی تیم‌های مهم این گروه هستند.

 

-

 

وی در مورد نقاط ضعف و قدرت تیم ملی ایران پس از برگزاری جلسات آنالیز شاگردان اسکوچیچ پاسخ داد: ایران تیمی بسیار قدرتمند و از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی بسیار خوب است و سازماندهی خوبی دارد. آنها بازیکنان خوبی دارند و از نظر فنی و تکنیکی در شرایط خوبی به سر می‌برند. خودمان را طبق شرایطی که ایران دارد، آماده کرده‌ایم.

 

هافبک تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره اینکه در بازی با سوریه با هوانگ این بیوم زوج خوبی تشکیل داده بود که او بیشتر وظایف دفاعی داشت و این بئون بیشتر وظایف هجومی داشت، خاطرنشان کرد: باید منتظر باشیم که بعد از سوت شروع بازی چه اتفاقی رخ می‌دهد و چه کسانی در ترکیب حضور دارند. هر بازیکنی که در زمین باشد، سعی می‌کند بهترین عملکرد را داشته باشد، چون ما یک تیم هستیم و سعی می‌کنیم به صورت تیمی خوب عمل کنیم.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

۸۴ درصد مدال های ایران به نام دو استان؛/ مازندران – شیراز؛ کشتی ایران از شما ممنون است

دی‌بروین: بلژیک توان رقابت با ایتالیا و فرانسه را ندارد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه