تمجید رئال مادرید از بنزما: توپ طلا را به او بدهید

باشگاه رئال مادرید با تمجید از عملکرد کریم بنزما، مهاجم فرانسوی این تیم، خواهان اهدای جایزه توپ طلا به این بازیکن شد. 

کریم بنزما همچنان به درخشش خود و مبهوت کردن دنیای فوتبال ادامه می‌دهد. این مهاجم فرانسوی یکی از چهره‌های اصلی دیدار فینال لیگ ملت‌های اروپا بود که بین اسپانیا و فرانسه برگزار شد. 


در این بازی که شب گذشته برگزار شد، اویارزابال در ابتدا موفق شد اسپانیا را از حریف پیش بیاندازد اما این بنزما بود که با گلی تماشایی بازی را به تساوی کشاند و در نهایت نیز جایزه بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد. 


باشگاه رئال مادرید پس از سوت پایان بازی با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود به این بازیکن تبریک گفته  و خواهان اهدای جایزه توپ طلا به او شد. آنها ابتدا در توییتی نوشتند:« تبریک به تیم اسپانیا بابت تورنمنت فوق العاده‌ای که پشت سر گذاشت و توانست به فینال مسابقات راه پیدا کند. تبریک به سرمربی و تمامی اعضای تیم ملی اسپانیا. باعث افتخار هستید.»

 

-


آنها سپس در توییت دوم خود به نمایش درخشان مهاجم تیم‌شان پرداخته و نوشتند:« تبریک به تیم ملی فرانسه و تمامی هواداران فوتبال فرانسه برای قهرمانی فوق العاده‌ای که در لیگ ملت‌ها به دست آوردند و تبریک به بنزما که بازیکن درخشان ماست، توپ طلا را به او بدهید.»


روز جمعه فهرست 30 نفره نامزدهای دریافت جایزه توپ طلا اعلام شد و نام کریم بنزما نیز در این فهرست به چشم می‌خورد. این مهاجم تیم ملی فرانسه پس از فتح لیگ ملت‌های اروپا یکی از گزینه‎‌های جدی دریافت این جایزه به حساب می‌آید. او فصل را به بهترین شکل آغاز کرده و در حال حاضر بهترین گلزن لالیگاست و انتظار می‌رود که این جایزه را برای اولین بار نصیب خود کند. 


او پس از پایان بازی برابر اسپانیا به خبرنگاران گفت:« من بارها برای زدن این شوت‌ها تمرین کرده بودم. گاهی توپ به تیر می‌خورد اما من بسیار تمرین کردم تا شوت درستی به توپ بزنم. وقتی شوت زدم می‌دانستم که توپ وارد دروازه خواهد شد. این قهرمانی برای من بسیار مهم بود. افتخار می‌کنم که به تیم ملی برگشتم و قهرمانی باعث خوشحالی من است. این نتیجه تلاش‌های بسیار است و من حالا می‌توانم در کنار تیمم لذت ببرم. ما باید بلندپرواز باشیم چون بسیار قوی هستیم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

شماره یک تیم ملی و رکوردی حیرت‌انگیز؛/ بیرانوند به دنبال پوکر در تیم ملی (عکس)

وام ۴۵۰ میلیون تومانی قانون جهش تولید مسکن + جزئیات

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه