گزارش؛/ نبردی نابرابر؛ فاصله کهکشانی فرانسه و اسپانیا

امشب فرانسه در فینال لیگ ملت ها، با بازیکنان کهکشانی خود برابر اسپانیایی بسیار جوان قرار خواهد گرفت.

 امشب تیم های فرانسه و اسپانیا در فینال لیگ ملت های اروپا به مصاف هم خواهند رفت. اسپانیا در نیمه نهایی توانست بر ایتالیا غلبه کند و فرانسه هم در دیداری هیجان انگیز و جذاب توانست از سد بلژیک عبور کند.

اسپانیا تیمی متشکل از استعدادهای جوان است تا جایی که کمتر کسی تصور می کرد بتواند از سد ایتالیا قهرمان یورو 2020 بگذرد و در سوی مقابل فرانسه با انبوهی از بازیکنان بزرگ و خط حمله کهکشانی اش قرار دارد.

 

 

-

 

 

در بازی برابر ایتالیا اسپانیا از گاوی پدیده 17 ساله بارسا رونمایی کرد و او هم نمایشی درخشان داشت. در مقایسه دو تیم ارزش بازیکنان تیم ملی فرانسه 237 میلیون یورو بیشتر از اسپانیایی هاست و از این حیث نبردی کاملا نابرابر دارند.

ارزش فرانسوی ها در بازار 594 میلیون یورو تخمین زده می شود در حالی که ارزش تیمی شاگردان لوئیس انریکه 357 میلیون یورو است. متوسط ارزش بازیکنان فرانسه 54 میلیون یورو و برای اسپانیایی ها 32.5 میلیون یورو است.

 

 

 

 

با ارزش ترین بازیکنان اسپانیا میکل اویارازابال با 70 میلیون یورو، کوکه با 60 و پائو تورس و فران تورس با 50 میلیون یورو هستند.

در فرانسه با ارزش ترین بازیکن کیلیان امباپه با 160 میلیون یورو است و پس از او نیز رافا واران با 70 میلیون یورو و پل پوگبا و گریزمان با 60 میلیون یورو قرار دارند.

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

خوشحالی استقلالی ها از قهرمانی یک سرخپوش

ایتالیا ۲ - بلژیک ۱/ آتزوری بر پله سوم ایستاد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه