یک وب سایت کره ای با انتقاد از عملکرد تیم ملی کره جنوبی تحت هدایت پائولو بنتو، بابت دیدار با ایران ابراز نگرانی کرد.

تیم ملی فوتبال کره جنوبی با اینکه 3 دیدار ابتدایی خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی را در خانه انجام داد، اما عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش نگذاشت و با پیروزی های ضعیف و شکننده برابر لبنان و سوریه و توقف مقابل عراق، باعث نگرانی هواداران خودی شد.

 

وب سایت اسپوت نیوز کره جنوبی در مطلبی با انتقاد از عملکرد تیم پائولو بنتو در دیدار برابر سوریه نوشت: هوانگ این بیوم در دقایق ابتدایی نیمه دوم کره جنوبی را پیش انداخت اما بازی آنطور که انتظار می رفت، به پایان نرسید. برتری شکننده تیم ملی بدون خلق موقعیت خاصی ادامه داشت تا اینکه دروازه کره توسط عمر خریبین باز شد. او پیراهن خود را از تن درآورد و زیر باران استادیوم آنسان جشن خود را برپا کرد و موجب تحقیر کره شد.

 

در ادامه این گزارش آمده است: با این حال، کره بهترین مهاجم لیگ برتر انگلیس را در اختیار داشت. در دقیقه 89 کیم مین جائه با ضربه ای سر سون هیونگ مین را صاحب توپ کرد و او با باز کردن دروازه سوریه، موجب برتری 2 بر یک کره شد. در واقع دیدار با سوریه بازی ای بود که در آن توانایی های فردی سون هیونگ مین و هوانگ این بیوم پائولو بنتو را نجات داد. با وجود نتایج فاجعه بار، بنتو در پایان این دیدار گفت که از عملکرد تیم راضی است.

-

 

 

این وب سایت کره ای در پایان نوشته است: پس از دو بازی نخست برابر عراق و لبنان، عملکرد ناامید کننده مکرر این بار نیز برابر سوریه ادامه یافت تا این مسئله تنها نگرانی ها بابت دیدار با ایران را افزایش دهد. تیم ملی کشورمان چهارمین بازی خود را در تهران و مقابل ایران انجام می دهد. کره مقابل این تیم تاکنون 9 بار برنده شده، 9 بار به تساوی رسیده و 13 بار نیز شکست خورده است که آخرین پیروزی ما در ژانویه 2011 به دست آمد. ورزشگاه آزادی به گورستان تیم های مهمان معروف است و کره در حالی باید در آنجا با ایران دیدار کند که در 7 تجربه قبلی، 5 بار در این استادیوم شکست خورده و 2 بار نیز به تساوی رسیده و هرگز پیروز نشده است.

 

کاروان تیم ملی کره جنوبی قرار است بعد از ظهر امروز با پرواز چارتر عازم تهران شود. دو تیم روز سه شنبه 20 مهر و از ساعت 17 در استادیوم آزادی به مصاف هم می روند. شاگردان اسکوچیچ با 9 امتیاز در صدر قرار دارند و کره نیز با 7 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

فیلم/نجات معجزه آسای یک کودک پس از زیر گرفته شدن توسط دروگر

امشب طلا می‌خواهیم / زنده با نتایج کشتی فرنگی قهرمانی جهان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه