فرزند اسطوره بزرگ فوتبال رومانی یک گل بسیار زیبا به آلمان زد.

 یانیس هاجی، فرزند گئورگی هاجی، اسطوره بزرگ فوتبال رومانی در بازی امشب تیم ملی کشورش مقابل آلمان شوک غیرمنتظره ای را به تیم حریف وارد کرده و موفق به باز کردن دروازه مانشفات در خانه شد.

 

ستاره 22 ساله تیم ملی رومانی پس از اینکه دو سال پیش در رقابتهای زیر 21سال اروپا خوش درخشید و با رقمی قابل توجه راهی خت شد، بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او از خنت به گلاسکو رنجرز پیوست و  با وجود سن کمی که دارد 20 بازی ملی برای رومانی انجام داده است.

 

او ماه گذشته به دلیل ابتلا به کرونا از لیست تیم ملی رومانی برای بازی با مقدونیه خط خورد اما امشب در بازی حساس تیم کشورش مقابل آلمان در مقدماتی جام جهانی 2022 در ترکیب اصلی حضور داشت. این دیدار در نیمه اول با تک گل هاجی به سود رومانی به پایان رسید.

-

 

در حالی که تنها 8 دقیقه از بازی گذشته بود و آلمان در میان تشویق بی امان هوادارانش به دنبال زدن گل زودهنگام بود، یانیس هاجی در میانه های میدان صاحب توپ شد و پس از ورود به داخل محوطه جریمه حریف با حرکتی تکنیکی و زیبا از بین دو مدافع آلمان عبور کرده و با نوک پا توپ را روانه دروازه کرد. شوت زمینی و زیبای هاجی دور از دستان تراشتگن به گل اول رومانی تبدیل شد.

 

 

با نگاهی به تصویر آهسته گل یانیس هاجی به آلمان می توانیم متوجه تکنیک بالای او شویم که به زیبایی برای عبور از مدافع آلمان توپ را از بین پاهای او عبور دارد و سپس با ضربه ای ناگهانی دروازه حریف را باز کرد.

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

فیلم| وضعیت سعید عزت‌اللهی پس از جشن تولد

دوست داشتم سریع ببرم و بروم پیش رضا؛/ گرایی: در کلکسیون ما فقط جای کمربند خالی است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه