اسکوچیچ درباره استفاده از VAR و مشخص شدن آفساید قبل از اخراج شجاع خلیل‌زاده گفت: من اگر مجبور می‌شدم به خاطر اخراج شجاع تعویض کنم، باید از بین آزمون یا طارمی یکی را تعویض می‌کردم که این کار مانند قطع کردن یکی از دست‌هایم بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از پیروزی برابر امارات راضی است. او با این حال تاکید کرد که اکنون زمان خوشحالی نیست چرا که بازی حساس برابر کره جنوبی در پیش است.

به گزارش ایسنا و به نقل از الاتحاد، تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی خود در انتخابی جام جهانی برابر امارات با یک گل به پیروزی دست پیدا کرد تا با ۹ امتیاز به صدر جدول رده‌بندی برگردد.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از بازی گفت: برابر تیمی که با جان و دل دفاع می‌کرد بازی بزرگی را به نمایش گذاشتیم و در نهایت به پیروزی دست پیدا کردیم. شرایط آب و هوایی ما را اذیت کرد به ویژه اینکه اغلب بازیکنان از اروپا آمده بودند و با این شرایط آشنا نبودند. برد خیلی مهمی بود. بازی سختی داشتیم. می‌دانستیم در این آب و هوا اصلا کارمان راحت نیست. حضور بازیکنان از اروپا هم کارمان را سخت کرد و زمان کمی برای هماهنگی داشتیم.

او ادامه داد: از نحوه بازی تیمم در نیمه اول راضی نبودم، اما با تغییراتی که دادیم، در نیمه دوم بهتر شدم. یک اشتباه داشتیم که VAR تصمیم داور را برگرداند. در مسیر خوبی برای دستیابی به اتفاقات بزرگ‌تر هستیم. می‌دانیم که می‌توانیم از این بهتر شویم. با سختی‌های موجود، نتیجه خوبی گرفتیم.

سرمربی تیم ملی درباره کسب دهمین پیروزی متوالی و صدرنشینی تیمش و اختلاف هفت امتیاز با تیم سوم جدول در انتخابی جام جهانی گفت: من ۵۳ سال دارم و می‌دانم نباید با این چیز‌ها خیالم راحت شود. بار‌ها گفته‌ام که فوتبال هیچ حافظه‌ای ندارد. باید به خوبی استراحت کنیم و آماده بازی بعد شویم. اگر با دور قبلی انتخابی جام جهانی مقایسه کنیم، شروع قوی‌تری داشتیم، اما نباید دل خوش کنیم و باید کار کنیم تا بهتر از این شویم.

او درباره استفاده از VAR و مشخص شدن آفساید قبل از اخراج شجاع خلیل‌زاده گفت: من اگر مجبور می‌شدم به خاطر اخراج شجاع تعویض کنم، باید از بین آزمون یا طارمی یکی را تعویض می‌کردم که این کار مانند قطع کردن یکی از دست‌هایم بود.

اسکوچیچ درباره صحنه اخراج شجاع خلیل‌زاده گفت: در ابتدای نیمه دوم شروع به کنترل بازی کردیم و حریف را تحت تاثیر قرار می‌دادیم، اما آن یک اشتباه همه چیز را به هم می‌ریخت که VAR این موضوع را اصلاح کرد. بعد از آن صحنه به بازی برگشتیم. خوشحالم که اخراج شجاع رخ نداد. باید بگویم که بازگشت شجاع روحیه تیم را بالا برد.

او ادامه داد: برای پیروزی به میدان رفتیم و به خواسته خود دست پیدا کردیم و این بسیار مهم است. دوست دارم بگویم که سبک بازی امارات را پسندیدم به ویژه در نیمه اول که خیلی خوب دفاع کردند.

اسکوچیچ در پایان گفت: به خاطر این پیروزی جشن نمی‌گیریم چرا که بازی بسیار حساسی برابر کره جنوبی داریم. باید در آن بازی هم به پیروزی دست پیدا کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

در نیمه دوم بهتر بودیم و پیروز شدیم / طارمی: توقع این بازی را از امارات نداشتم

قدردانی آمریکا از کره جنوبی به دلیل اجرای تحریم‌ها علیه ایران

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه