شاهین با ۵ میلیارد تومان استارت می زند

با کمک استانداری بوشهر به شاهین، به زودی این تیم تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر سرمربی جدید آغاز خواهد کرد.

 شهرداری بوشهر قصد داشت به حمایت خود از شاهین پایان دهد و به همین بهانه آگهی مزایده این تیم را با قیمت پایه 17 میلیارد و 400 میلیون تومان منتشر کرد اما با کمک استانداری بوشهر به شاهین به نظر می رسد بحث فروش امتیاز این تیم منتفی شود. قرار است مدیریت باشگاه در سایه دریافت این کمک با جذب اسپانسر بخش باقی مانده از هزینه های تیم را تامین کند. از سویی شهرداری هم در خصوص امکانات سخت افزاری به شاهین برای حضور شایسته در فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور کمک خواهد کرد.

 

فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور کمتر از 10 روز دیگر آغاز می شود و شاهین فرصت کمی برای آماده سازی در اختیار خواهد داشت.

 

استانداری بوشهر کمک 5 میلیارد تومانی به تیم شاهین برای حضور در فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور را به طور رسمی اعلام کرد. سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان این کمک را به تیم شاهین تامین خواهد کرد. شاهین شهرداری بوشهر فصل گذشته با مربیگری داوود مهابادی یکی از مدعیان صعود بود اما در هفته های پایانی با قبول شکست در برابر فجر سپاسی شانس صعود را از دست داد. داوود مهابادی مربی فصل گذشته این تیم سرمربی خوشه طلایی شده است.

-

به اشتراک گذاری این مطلب!

کشتی فرنگی قهرمانی جهان/ شکست سنگین محمدعلی گرایی مقابل قهرمان المپیک

هوشیاری عزت الله مهرآوران هنوز برنگشته است/ برای پدرم دعا کنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه