کشتی فرنگی قهرمانی جهان/ شکست سنگین محمدعلی گرایی مقابل قهرمان المپیک

نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم ایران برابر حریف عنوان دار روس خود از روسیه تن به شکست سنگین ۱۰ بر یک داد.

نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم ایران برابر حریف عنوان دار روس خود از روسیه تن به شکست سنگین ۱۰ بر یک داد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های ۴ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در اسلو پایتخت نروژ، محمد علی گرایی در یک چهارم نهایی مقابل رومن ولاسوف از روسیه به سختی تن به شکست داد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم، محمد علی گرایی دارنده ۲ مدال برنز جهان در دور نخست مقابل آیک مناتسکانیان از بلغارستان با نتیجه ۶ بر یک به برتری رسید و راهی هشتم نهایی شد. وی در دومین مبارزه نیز مقابل جلا بولکوادزه دارنده مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان با نتیجه ۶ بر یک به برتری رسید اما در سومین مبارزه و در یک چهارم نهایی مقابل رومن ولاسوف دارنده ۲ مدال طلای المپیک و ۲ طلای جهان از روسیه با نتیجه سنگین ۱۰ بر یک در همان تایم نخست شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند. گرایی برای حضور در گروه بازنده ها باید منتظر صعود ولاسوف به فینال باشد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمدرضا مختاری در دور نخست به مصاف کریستوف بورگر از اتریش رفت و در پایان در مدت زمان ۳ دقیقه و ۱۷ ثانیه با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد. وی در دومین مبارزه  نیز برابر لی از کره جنوبی در همان دقیقه نخست با نتیجه قاطع ۱۲ بر ۲ به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف غنی زاده از آذربایجان می رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم، پژمان پشتام در دور نخست به مصاف سینگ هارپرت از هند رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری رسید و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد، وی سپس با نتیجه ۷ بر ۲ مقابل طارق عبدالسلام از بلغارستان به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. پشتام برای رسیدن به نیمه نهایی باید از سد رادزیک کولیو از بلاروس عبور کند.

پیش از این سجاد عباس پور در وزن ۵۵ کیلوگرم در دور نخست مقابل حریفی از آمریکا تن به شکست ۱۰ بر یک داد.

انتهای پیام

به اشتراک گذاری این مطلب!

مدافع مصدوم استقلال، با لباس شخصی در تمرینات

شاهین با ۵ میلیارد تومان استارت می زند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه