ناکامی لواندوفسکی؛ در یک قدمی رکوردی تاریخی

اخیرا روند گلزنی رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ در بوندسلیگا متوقف شده است.

 گلزن قهار و 33 ساله بایرن مونیخ امسال نیز مانند فصول گذشته فصل را در شرایط آرمانی آغاز کرده و حال حاضر با زدن هفت گل در کنار ارلینگ هالند بخت اول دریافت جایزه بهترین گلزن بوندسلیگا محسوب می شود. رابرت لواندوفسکی همچنین از نامزدهای قطعی کسب جایزه بهترین بازیکن جهان نیز محسوب می شود و قطعا در مراسم فرانس فوتبال شاهد حضور این مهاجم باتجربه نیز خواهیم بود.

 

 

اما رابرت لواندوفسکی که پیش از این در 15 بازی متوالی بوندسلیگا که حداقل یک گل به ثمر رسانده بود، بعد از مدت ها در دو دیدار پیاپی برابر متوالی گرویتر فورت و اینتراخت فرانکفورت در این امر ناکام بود. جالب اینجاست این اتفاق تقریبا در دو سال رخ نداده بود. آخرین بار بین نوامبر و دسامبر 2019 بود این ستاره لهستانی در سه بازی متوالی در باز کردن دروازه حریفان ناکام مانده بود؛ پیروزی برابر دوسلدورف (0-4) و دو شکست مقابل بایرلورکوزن (1-2) و مونشن گلادباخ (2-1).

-

 

بنابراین لواندوفسکی در راه رسیدن به یکی از رکوردهای گرد مولر در فصل 1969-1970 با گلزنی در 16 دیدار متوالی ناکام ماند. این ستاره لهستانی در سال های اخیر به سمت شکستن رکوردهای گلزن فقید و افسانه ای فوتبال آلمان یورش برده، اما برای تصاحب این رکورد باید یک نیم فصل فوق العاده دیگر را در هفته های پیش رو طی بکند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ثبت ملی بازی قلعه قوس توسط فدراسیون روستایی

میانگین قیمت دام زنده ۴۵ هزار تومان / دام عشایر و روستاییان صادر می شود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه