چهار عضو اصلی کادرفنی استقلال به دقت عملکرد بازیکنان را در بازی تدارکاتی روز گذشته مورد رصد و ارزیابی قرار دادند.

 برخلاف فصل گذشته لیگ برتر که فرهاد مجیدی پس از حضور کوتاه‌مدت فرزاد کمالوند و فرشاد ماجدی، تنها صالح مصطفوی را به عنوان دستیار فنی در کنار می‌دیدید، اما برای لیگ بیست و یکم، مجیدی کادرفنی کاملی را در کنارش دارد و اتاق فکر فنی خوبی برای انتخاب بهترین متدهای تمرینی و هم‌چنین سیستم و ترکیب ایده‌آل شکل گرفته است.

 

مهم‌ترین چهره در جمع دستیاران مجیدی بدون‌شک گابریل پین ایتالیایی است که با توجه به تجربه بالایی که دارد، به نظر می‌رسد حضور او می‌تواند منجر به اتفاقات خوبی برای استقلال شود؛ پین از روز اضافه شدنش به کادرفنی استقلال، به دقت عملکرد فنی یکایک بازیکنان را مورد بررسی قرار داده و مستقیماً در ارتباط با فرهاد مجیدی است.

 

-

 

به جز پین، صالح مصطفوی به مانند فصل گذشته همراه و در کنار فرهاد مجیدی است و عضوی از اتاق فکر کادرفنی استقلال به شمار می‌آید؛ مصطفوی فصل گذشته نقش مهمی در کادرفنی استقلال داشت و با توجه به اعتمادی که به مجیدی به او دارد، به نظر می‌رسد برای لیگ بیست و یکم هم نقش ویژه‌ای را در اتاق فکر فنی آبی‌پوشان ایفا خواهد کرد.

 

دیگر عضو تازه‌وارد کادرفنی استقلال هم که فرزاد مجیدی است؛ مدیر اجرایی فصل گذشته آبی‌پوشان که حالا یک‌قدم به برادر خود در رأس کادرفنی نزدیک‌تر شده و او هم تکه‌ای از پازل اتاق فکر فنی کادرفنی استقلال را تشکیل می‌دهد. هر چهار مربی استقلال روز گذشته و در جریان دیدار تدارکاتی مقابل خیبر، به دقت عملکرد بازیکنان را زیرنظر قرار داده بودند و باید دید دسترنج کادرفنی جدید استقلال برای لیگ بیست و یکم چه خواهد بود و چه تغییراتی در سبک بازی و نتایج آبی‌پوشان رقم خواهد خورد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

نه عراقی ها به پراید ۱۲۰ میلیونی

انتقاد ستاره سابق امارات از حضور خارجی ها 

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه