کاهش هزینه سفر هوایی زائران عتبات عالیات، دستورکار رایزنی با مقامات عراقی

صدآنلاین|دبیر ستاد مرکزی اربعین درباره انجام مذاکرات با مقامات عراقی برای کاهش هزینه‌های سفر هوایی زائران مراسم اربعین گفت: با مسئولان عراقی مذاکراتی صورت گرفته تا هزینه سفر هوایی کاهش یابد.

احمد محمدی‌فر در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به آخرین اقدامات جهت اعزام زائران سفر معنوی اربعین گفت: ثبت‌نام از زائران مراسم پیاده‌روی اربعین تنها از طریق سامانه سماح صورت می‌گیرد و ثبت‌نام‌ها تا زمان تکمیل ظرفیت سهمیه اعلامی انجام می‌شود.

وی درباره انجام مذاکرات با مقامات عراقی برای کاهش هزینه‌های سفر هوایی زائران مراسم اربعین نیز افزود: با مسئولان عراقی مذاکراتی صورت گرفته تا هزینه سفر هوایی کاهش یابد.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره نحوه بازگشت زائران از مرزهای عراق نیز گفت: بازگشت عمده زائران از طریق سفرهای هوایی انجام می‌شود و تنها مرز زمینی مهران برای بازگشت زائران در نظر گرفته شده است. 

محمدی‌فر تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال تعداد محدودی از زائران به این سفر معنوی مشرف می‌شوند و طی چند روز متوالی به کشور باز می‌گردند، عبورشان تنها از یک معبر مرزی مشکلی ایجاد نمی‌کند و قطعا با سهولت انجام می‌شود. 

 

بیشتر بخوانید:  توضیح معاون وزیر کشور درباره علل سخت‌گیری برای زائران اربعین در قیاس با سایر مسافرت‌های خارجی

 

انتهای پیام/ 

به اشتراک گذاری این مطلب!

جاگاریان: پذیرش عضویت ایران در شانگهای اولین موفقیت سیاست خارجی رئیسی و امیرعبداللهیان بود

قهرمان اروپا بودند و من یک داور بی‌پناه/ چلسی می‌خواست نابودم کند؛ مورینیو را زدم!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه