بازدید معاون اول رئیس جمهور از میدان میوه و تره بار آزادی

صبح امروز محمد مخبر از با حضور در میدان میوه و تره بار آزادی از بخش های این مرکز دیدن کرد. او بر توزیع مایحتاج مورد نیاز مردم با قیمت مناسب تاکید کرد.

دکتر محمد مخبر امروز از میدان میوه و تره بار آزادی در غرب تهران بازدید کرد. معاون اول رئیس جمهور در بازدید از میدان میوه و تره بار بر توزیع مایحتاج مورد نیاز مردم با قیمت مناسب تاکید کرد.

دکتر محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور، صبح امروز با حضور در میدان میوه و تره بار آزادی در غرب تهران از بخش‌های مختلف این مرکز دیدن کرد و ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با شهروندان، از نزدیک در جریان مطالبات آنها و چگونگی خدمات‌رسانی میادین میوه و تره بار به شهروندان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ مخبر در جریان این بازدید که سید سعید راد، مدیرعامل این سازمان نیز ایشان را همراهی می‌کرد، در جریان روند کاری فعالیت میادین میوه و تره بار قرار گرفت و بر توزیع مایحتاج مورد نیاز مردم با قیمت مناسب تاکید کرد.

محمد مخبر در میدان میوه و تره بار

گفتنی است، در این بازدید، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ضمن ارائه گزارشی اجمالی از خدمات این سازمان در ۲۶۳ میدان و بازار میوه و تره بار تهران و اختلاف قیمت محصولات میادین با میانگین قیمت‌های سطح شهر به معاون اول رییس جمهور، خدمات و زحمات بی‌وقفه کارکنان و کارگران این سازمان و فعالیت بدون تعطیلی آنها با وجود شرایط کرونا را نیز مورد تاکید قرار داد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

سقوط مرگبار دختر ۷ ساله از طبقه پنجم ساختمان مسکونی

رقیب والیبال ایران در نیمه‌نهایی آسیا مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه