دارنده مدال طلا بازیهای پارالمپیک توکیو در دسته ۸۰ کیلوگرم گفت: هر چند از ناحیه دست چپ دچار آسیب دیدگی بودم اما برای کسب مدال طلا در دسته ۸۰ کیلوگرم از هیچ تلاشی کوتاهی نکردم.

روح الله رستمی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا پیش بینی کسب مدال در بازیهای پارالمپیک توکیو را داشتید، اظهار کرد: با توجه به عملکرد موفقی که در تورنمنت های کسب سهمیه ورودی به بازیهای پارالمپیک توکیو داشتم و نتایج خوبی که در جام جهانی تایلند پیش از اعزام به توکیو کسب کردم، پیش بینی کسب مدال طلا در دسته ۸۰ کیلوگرم در بازیهای پارالمپیک توکیو را داشتم، اما  آسیب دیدگی دست چپم‌ برای رسیدن به این هدف تا حدودی من را نگران می کرد.

 

وی گفت: در جریان آسیب دیدگی دست چپم برای کاهش فشار سعی می کردم وزنه ام را به سمت راست متمایل کنم که همین مساله سبب شد که سینه سمت راستم نیز دچار آسیب دیدگی شود، علاوه بر آسیب دیدگی ۲ کیلو نیز اضافه وزن پیدا کرده بودم که کاهش وزن با وجود آسیب دیدگی کار بسیار سختی بود، اما با تمام‌ مشکلات توانستم به مدال طلا دسته ۸۰ کیلوگرم دست پیدا کنم.

 

وی درباره برنامه آینده خود برای شرکت در مسابقات جهانی گرجستان خاطرنشان کرد: فعلا در این زمینه بحثی ندارم و تمام تمرکزم درمان آسیب دیدگی دست چپم است.

-

 

رستمی همچنین درباره اینکه آیا در مسابقات آینده نیز در دسته ۸۰ کیلوگرم رقابت خواهید کرد، افزود: هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته ام و منتظرم ببینم شرایط در آینده چگونه رقم خواهد خورد.

 

وی در پایان همچنین در خصوص کادر فنی پاراوزنه برداری اظهار کرد: امیدوارم تمهیداتی در نظر گرفته شود که تیم وزنه برداری از کادر فنی خوبی برخوردار شود و فدراسیون تصمیم درستی در این زمینه بگیرد تا در مسابقات پیش رو به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

صعود ۲ تیم دیگر به یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال

پیام هواداران سیتی به گواردیولا: به کار خودت بچسب!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه