تمجید توخل از مهاجم گلزن خود بعد از برتری برابر زنیت

سرمربی چلسی بعد از برتری برابر زنیت به تمجید از گلزن این روزهای تیم خود پرداخت.

سرمربی چلسی بعد از برتری برابر زنیت به تمجید از گلزن این روزهای تیم خود پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل،چلسی و زنیت شب گذشته در چارچوب مسابقات هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپابه مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی یک بر صفر چلسی به پایان رسید. 

روملو لوکاکو در دقیقه ۶۹ تک گل چلسی را به ثمر رساند و سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت نیز در این دیدار ۹۰ دقیقه در میدان حضور داشت.

توماس توخل بعد از این دیدار گفت: ما موقعیت های زیادی برای روملو ایجاد نکردیم، اما او مردی است که اعتماد به نفس یا اعتقاد خود را از دست نمی دهد و به همین دلیل است که او اینجاست و به همین دلیل او یک مهاجم درجه یک است. مهاجمان زیادی مثل او نیستند. گل های زیادی در فوتبال زده نمی شوند و گل زدن از اهمیت زیادی برخوردار است. این به تمام تیم این باور را می دهد که بدانند یک فرصت کافی است. این چیزی بیش از یک استعداد است که او به ارمغان می آورد. او اعتقاد را به ارمغان می آورد و فشار را از دوش دیگران بر می دارد. او شخصیتی دارد که بی تابی نمی کند یا اعتماد به نفس خود را از دست نمی دهد و ما بسیار خوشحالیم که او در کنار ماست.

 سرمربی آلمانی چلسی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: من به طور کلی از عملکرد تیم در یک بازی سخت برابر حریف قوی رضایت دارم.  ما بازیابی توپ زیادی داشتیم و آنها کیفیت فردی زیادی داشتند. در نیمه دوم پیدا کردن فاصله بین خطوط و ایجاد موقعیت  ساده تر بود. ما می دانیم که چگونه مشکلات را در طول مسابقات کنترل کنیم. من آنچه را که در این بازی دیدم دوست داشتم؛ زیرا انرژی و تلاش را احساس کردم.

انتهای پیام

به اشتراک گذاری این مطلب!

پیام مهم دبی برای دلار تهران / پیش‌بینی دلار پس از تحریم امارات

برگزاری کمیته ویژه پیگیری حقوقی پرونده ترور سردار سلیمانی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه