امیر سرتیپ دوم صارمی گفت: پس از ۴۵ سال تیم بوکس نیروهای مسلح در مسابقات ارتش های جهان (سیزم ۲۰۲۱) روی رینگ می‌رود.

امیر سرتیپ دوم داود صارمی رئیس هیئت بوکس ارتش و کل نیروهای مسلح گفت: این دوره از رقابت ها که به میزبانی روسیه برگزار می‌شود، بی شک از سطح بسیار بالایی برخوردار خواهد بود چرا که طبق اطلاعات کسب شده مدال آوران وعنوان دار جهانی در این رقابت ها حضور خواهند یافت.


امیر صارمی در ادامه اظهار داشت: در المپیک ژاپن 25 کشور در رشته بوکس شرکت کردند اما از آنجایی که کشور روسیه یکی از قدرت های این رشته ورزشی به حساب می آید بیش از 41 کشور با 350 بوکسور در این رقابت‍ها شرکت کردند و با هم مبارزه خواهند کرد که به غیر از ایران کشورهایی چون کوبا، مغولستان، تایلند، امریکا، کانادا، هلند، ارمنستان و آذربایجان در این رشته صاحب نام و قدرتمند هستند هم حضور خواهند داشت.


رئیس هیئت بوکس ارتش و کل نیروهای مسلح در ادامه تاکید کرد: تیم ما در این دوره با ترکیب کامل با 10 بوکسور در مسابقات سیزم 2021 مسکو روی رینگ می رود . بوکسورهای ما بیش از 7 ماه است که در اردوهای مختلف خود را ابرای این دوره از رقابت‍ها آماده می کنند تا ان‍شاالله بتوانیم پرچم با افتخار کشورمان را در مسکو به اهتزاز دربیاوریم.


وی در پاسخ به اینکه آیا در بوکسورهای اعزامی نفرات تیم ملی هم حضور دارند خاطر نشان کرد: با تعامل خوبی که با فدراسیون بوکس داشتیم دو نفر از ملی پوشان به واسطه اینکه عضویت فعال بسیج را دارند در ترکیب تیم بوکس نیروهای مسلح حضور دارند تا انشاله بتوانیم پس از 45 سال با اقتدار در رقابتها حاضر شده و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.


شایان ذکر است فردا تیم ملی بوکس کشورمان با بدرقه مسئولان ورزشی نیروهای مسلح ، مسئولین وزارت ورزش عازم مسابقات ارتش های جهان 2021 مسکو خواهند شد.

-

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

واکنش میزبان جام جهانی پس از شکست در اولین بازی: می‌توانیم صعود کنیم

به گذشته کاری نداریم؛/ اینزاگی: آنچلوتی یکی از بهترین‌های تاریخ است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه